Lokal z witryną w centrum miasta 

1 800 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania14/10/2020
  • Do wynajęcia przezAgencja
  • Wielkość (m2)63
MONIKA POŁATYŃSKA Agent prowadzący Tel: +48 694 486 486 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w Galerii Dworzec w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Słowackiego 2. Oferowany lokal znajduje się na parterze budynku. Posiada witrynę zarówno od strony ulicy jak i od strony pasażu. Jego powierzchnia to 63,5 mkw. Dodatkowo do lokalu przynależą (do wspólnego korzystania najemców) pomieszczenia socjalne i toaleta. Koszt miesięcznego najmu to 1 800 zł + VAT Dodatkowo płatne media. RE/MAX Invest ul. Wyzwolenia 1 43-300 Bielsko-Biała Tel: 33 821 90 05 CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI- NAJEMCA NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI. Informacja przekazywana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona. W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.

Numer oferty w biurze: 1713/3123/OLW
Lokalizacja: Śląskie, Bielski, Czechowice-Dziedzice

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, bielski
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
LOKAL W ŚCISŁYM CENTRUM , PARTER, WITRYNA z Czechowice-Dziedzice, zobacz zdjęcie
LOKAL W ŚCISŁYM CENTRUM , PARTER, WITRYNA
2 600 zł
NAJEMCA REALIZUJĄCY TRANSAKCJĘ ZA POŚREDNICTWEM NASZEGO BIURA NIE PONOSI KOSZTU WYNAGRODZENIA POŚREDNIKA, KTÓRE W CAŁOŚCI POKRYWA WYNAJMUJĄCY. Do wynajęcia lokal o powierzchni 65,2m2 zlokalizowany na parterze wyremontowanego budynku handlowo-usługowego zlokalizowanego w ścisłym centrum Czechowic-Dziedzic. Lokal składa się z głównego pomieszczenia ( wymiar ok 5,72m x 7,5m) wyposażonego w dwie wit ...