Lokal w centrum - 2.500 zł brutto z ogrzewaniem 

2 500 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania14/10/2020
  • Do wynajęcia przezAgencja
  • Wielkość (m2)220
Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu lokalu usługowo-handlowego o powierzchni 220 m2, położonego w ścisłym centrum miasta. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy przy Placu Wolności 8, położonej naprzeciwko dworca PKP; nieopodal ulokowany jest również dworzec PKS. Miejsce to charakteryzuje się dużym ruchem pieszych. Obok budynku znajduje się miejski parking. Lokal składa się z : - dużej sali z antresolą - do dowolnego zaaranżowania, - dwóch toalet , - pomieszczeń gastronomicznych. Media (prąd, woda) płatne wg. indywidualnego rozliczenia. Ogrzewanie w cenie czynszu. Właściciel nieruchomości jest otwarty na wprowadzenie zmian w lokalu, więc można go zaaranżować wedle uznania. Serdecznie zapraszam do obejrzenia lokalu. Koszty wynagrodzenia Agencji ponosi wyłącznie Właściciel nieruchomości. Agent prowadzący Ewa Kalicińska tel: 693 805 010 e-mail: ewa.kalicinska@remax-polska.pl www.remax-polska.pl/hp CAŁOŚĆ PROWIZJI POKRYWA TYLKO STRONA SPRZEDAJĄCA! Nr licencji zawodowej 13560 RE/MAX Home Professional ul. Lipnicka 4 43-300 Bielsko-Biała tel. 33 816 51 89 e-mail: hp@remax-polska.pl www.remax-polska.pl/hp W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.

Numer oferty w biurze: 879/2674/OLW
Lokalizacja: Śląskie, Bielski, Czechowice-Dziedzice, Pl. Wolności

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
pl. Wolności, Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, bielski
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
LOKAL W ŚCISŁYM CENTRUM , PARTER, WITRYNA z Czechowice-Dziedzice, zobacz zdjęcie
LOKAL W ŚCISŁYM CENTRUM , PARTER, WITRYNA
2 600 zł
NAJEMCA REALIZUJĄCY TRANSAKCJĘ ZA POŚREDNICTWEM NASZEGO BIURA NIE PONOSI KOSZTU WYNAGRODZENIA POŚREDNIKA, KTÓRE W CAŁOŚCI POKRYWA WYNAJMUJĄCY. Do wynajęcia lokal o powierzchni 65,2m2 zlokalizowany na parterze wyremontowanego budynku handlowo-usługowego zlokalizowanego w ścisłym centrum Czechowic-Dziedzic. Lokal składa się z głównego pomieszczenia ( wymiar ok 5,72m x 7,5m) wyposażonego w dwie wit ...