Lokal pod Twoją inwestycję 

1 500 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania14/10/2020
  • Do wynajęcia przezAgencja
  • Wielkość (m2)80
IZABELA POŁATYŃSKA - JANIK Agent prowadzący Tel: +48 501 345 068 Do wynajęcia lokal handlowo usługowy i biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 80 m2 usytuowany w atrakcyjnej komunikacyjnie i estetycznie lokalizacji w Czechowicach - Dziedzicach, przy ul. Kopernika 22. Budynek został odebrany we wrześniu 2018 roku. Posiada dwie kondygnacje, bez podpiwniczenia. Został wybudowany zgodnie z najnowszymi standardami. Gotowa instalacja alarmu i monitoring. Istnieją odrębne liczniki prądu, wody i gazu dla każdego piętra. Cena najmu: 1500 zł miesięcznie + VAT + media wg zużycia Kaucja: dwumiesięczny czynsz - 3000 zł Media: prąd (siła), woda, kanalizacja, klimatyzacja; Ogrzewanie centralne gazowe - podlicznik, grzejniki Podlicznik energii Na działce znajduje się parking - 3, 4 stanowiska, zaś dojazd od ulicy Kopernika pozwala na wjazd samochodów TIR do 50 ton. Działka ogrodzona z dwoma wjazdami na posesję. Z lokalu dostęp do wspólnej kuchni i łazienki. SZYBKI DOJAZD DO : - Czechowice-Dziedzice Centrum (2,7 km) - Bielsko-Biała (11 km) - Katowice (50 km) - Tychy (31 km) - Pszczyna (13,3 km) Zapraszam do obejrzenia lokalu! RE/MAX Invest ul. Wyzwolenia 1 43-300 Bielsko-Biała Tel: 33 821 90 05 CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI- KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI. Informacja przekazywana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona. W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.

Numer oferty w biurze: 1749/3123/OLW
Lokalizacja: Śląskie, Bielski, Czechowice-Dziedzice

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, bielski
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
LOKAL W ŚCISŁYM CENTRUM , PARTER, WITRYNA z Czechowice-Dziedzice, zobacz zdjęcie
LOKAL W ŚCISŁYM CENTRUM , PARTER, WITRYNA
2 600 zł
NAJEMCA REALIZUJĄCY TRANSAKCJĘ ZA POŚREDNICTWEM NASZEGO BIURA NIE PONOSI KOSZTU WYNAGRODZENIA POŚREDNIKA, KTÓRE W CAŁOŚCI POKRYWA WYNAJMUJĄCY. Do wynajęcia lokal o powierzchni 65,2m2 zlokalizowany na parterze wyremontowanego budynku handlowo-usługowego zlokalizowanego w ścisłym centrum Czechowic-Dziedzic. Lokal składa się z głównego pomieszczenia ( wymiar ok 5,72m x 7,5m) wyposażonego w dwie wit ...