Lokal handlowy / usługowy - Czechowice-Dziedzice 

1 200 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania14/10/2020
  • Do wynajęcia przezAgencja
  • Wielkość (m2)100
Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni około 100 m2, położonego w centrum Czechowic-Dziedzic przy Placu Wolności. Lokal znajduje się w odległości 30 metrów od głównego deptaka, gdzie znajdują się ogólnodostępne parkingi. Plac Wolności, przy którym znajduje się lokal został całkowicie odnowiony. Lokal położony jest na poddaszu i składa się z dużej sali, zaplecza oraz łazienki z toaletą i prysznicem. Przy wejściu do lokalu znajduje się mały przedsionek z możliwością powiększenia o dodatkowe pomieszczenia znajdujące się obok. W lokalu może być prowadzona różnorodna działalność gospodarcza, na przykład: - gabinet odnowy biologicznej, fizjoterapii, itp. - gastronomia w miejscu gdzie znajdują się okna dachowe można zrobić wyjście na taras - biura o różnym profilu działalności. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowo lokalu na parterze o powierzchni 68 m2 i połączenie obu lokali. Cena najmu nie zawiera podatku VAT. Kaucja w wysokości miesięcznego czynszu. Media płatne według zużycia: - woda, - prąd, - ogrzewanie centralne gazowe. Agent prowadzący Ewa Kalicińska tel: 693 805 010 e-mail: ewa.kalicinska@remax-polska.pl www.remax-polska.pl/hp CAŁOŚĆ PROWIZJI POKRYWA TYLKO STRONA SPRZEDAJĄCA! Nr licencji zawodowej 13560 RE/MAX Home Professional ul. Lipnicka 4 43-300 Bielsko-Biała tel. 33 816 51 89 e-mail: hp@remax-polska.pl www.remax-polska.pl/hp W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.

Numer oferty w biurze: 864/2674/OLW
Lokalizacja: Śląskie, Bielski, Czechowice-Dziedzice

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, bielski
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
LOKAL W ŚCISŁYM CENTRUM , PARTER, WITRYNA z Czechowice-Dziedzice, zobacz zdjęcie
LOKAL W ŚCISŁYM CENTRUM , PARTER, WITRYNA
2 600 zł
NAJEMCA REALIZUJĄCY TRANSAKCJĘ ZA POŚREDNICTWEM NASZEGO BIURA NIE PONOSI KOSZTU WYNAGRODZENIA POŚREDNIKA, KTÓRE W CAŁOŚCI POKRYWA WYNAJMUJĄCY. Do wynajęcia lokal o powierzchni 65,2m2 zlokalizowany na parterze wyremontowanego budynku handlowo-usługowego zlokalizowanego w ścisłym centrum Czechowic-Dziedzic. Lokal składa się z głównego pomieszczenia ( wymiar ok 5,72m x 7,5m) wyposażonego w dwie wit ...