Czechowice, restauracja w idealnej lokalizacji 

1 590 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania14/10/2020
  • Do wynajęcia przezAgencja
  • Wielkość (m2)334
Na sprzedaż nieruchomość komercyjna w doskonałej lokalizacji, położona w Czechowicach-Dziedzicach bezpośrednio przy skrzyżowaniu drogi krajowej nr 1 i ul. Legionów. Na parterze budynku znajduje się duża sala o powierzchni 125 m2, sanitariaty, w tym dla osób niepełnosprawnych, oraz kuchnia z pełnym zapleczem magazynowo-składowym, biurem i pomieszczeniami socjalnymi dla pracowników. Na piętrze sala o powierzchni 79 m2 i poddasze użytkowe do częściowej adaptacji. Zgodnie z obowiązującym dla tej części Czechowic-Dziedzic Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na nieruchomości dopuszczone jest prowadzenie szeroko rozumianej działalności usługowej. Jest to więc idealna oferta dla osób marzących o prowadzeniu własnego biznesu o charakterze usługowym, bądź kontynuowanie dotychczasowej działalności gastronomicznej. Działka gruntu o powierzchni 21 arów zagospodarowana jest na obszerny parking i ogródek letni, obejmuje też dużą ilość zieleni, co pozwala urządzić dodatkowe zaplecze dla budynku. Wszystkim zainteresowanym chętnie udzielę szczegółowych informacji. Kupujący nie płaci prowizji! Agent prowadzący Bogusław Urbaś Tel: + 48 691 505 492 e-mail: boguslaw.urbas@remax-polska.pl www.remax-polska.pl/hp CAŁOŚĆ PROWIZJI POKRYWA TYLKO STRONA SPRZEDAJĄCA! Nr licencji zawodowej 13 560 RE/MAX Home Professional ul. Lipnicka 4 43-300 Bielsko-Biała tel. 33 816 51 89 e-mail: hp@remax-polska.pl www.remax-polska.pl/hp W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.

Numer oferty w biurze: 312/2674/OOS
Lokalizacja: Śląskie, Bielski, Czechowice-Dziedzice, Piasta

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
Piasta, Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, bielski
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
LOKAL W ŚCISŁYM CENTRUM , PARTER, WITRYNA z Czechowice-Dziedzice, zobacz zdjęcie
LOKAL W ŚCISŁYM CENTRUM , PARTER, WITRYNA
2 600 zł
NAJEMCA REALIZUJĄCY TRANSAKCJĘ ZA POŚREDNICTWEM NASZEGO BIURA NIE PONOSI KOSZTU WYNAGRODZENIA POŚREDNIKA, KTÓRE W CAŁOŚCI POKRYWA WYNAJMUJĄCY. Do wynajęcia lokal o powierzchni 65,2m2 zlokalizowany na parterze wyremontowanego budynku handlowo-usługowego zlokalizowanego w ścisłym centrum Czechowic-Dziedzic. Lokal składa się z głównego pomieszczenia ( wymiar ok 5,72m x 7,5m) wyposażonego w dwie wit ...