Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
5 ciekawych książek polskich autorów z Wawer, zobacz zdjęcie
5 ciekawych książek polskich autorów
70 zł
Pięć książek wydanych przez Świat Książki po jednorazowym przeczytaniu:1. Grażyna Plebanek - Nielegalne Związki, twarda okładka, 325 stron2. Tomasz Jachimek - Handlarze Czasem, miękka okładka, 326 stron3. Monika Szwaja - Jestem Nudziarą, miękka okładka, 317 stron4. Monika Szwaja - Romans na Receptę, miękka okładka, 286 stron5. Manuela Gretkowska - Kabaret Metafizyczny, miękka okładka, 110 stronPol ...

NAGA - Izabela Szolc, 2010, książka NOWA

10 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Witam,
przedmiotem aukcji jest książka pt.: NAGA, autorstwa Izabeli Szolc
stron: 153
Wydawnictwo AMEA
Wydanie I, rok 2010
ISBN 978-83-929229-1-9
Naga to literacka esencja kobiecości. Izabela Szolc, wyciągając z języka codziennego słowa, takie jak: matka, córka, kochanka, ale też: samotna, naga czy zgwałcona, stworzyła galrie postaci, które opowiadają o swoich próbach poszukiwania siebie, o wysiłku w zrozumieniu niuansów tych ledwo nazwanych uczuć, jakie pojawiają się między dwojgiem ludzi. Czasem chodzi o miłość, czasem o nienawiść. Choć tu akurat okazuje się, że te dwa bez siebie nie mogą istnieć.
Izabela Szolc pisze również o tęsknocie, pożądaniu i samotności, którą można przeżywać, niekoniecznie będąc w pojedynkę.
Bohaterki Szolc mają swoje pragnienia. Niektóre rezygnują z nich. Jednakże to, co wyparte, nie zostaje wcale zapomniane. Tłumione potrzeby budzą się ze zdwojoną siłą. Rezultat takich przebudzeń może być nieprzewidywalny.
Naga to książka drapieżna i poruszająca. Wsysa emocjami, choć nie brak w niej leniwych marzeń i lepkich snów.
"Kiedy kobieta rodzi nie swoje dziecko, kiedy musi patrzeć na szczyty do zdobycia i kręci jej się w głowie - co wtedy robi? Jakie rozwiązanie wybiera? I czy ma dostatecznie dużo odwagi? Szolc w każdym opowiadaniu jest inna!"
Sylwia Chutnik
Zapraszam do zakupu!
Popularne