Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Książki
Książki " żółty tygrys" spis tytułów od 1958-1973 rok
3 zł
1958 Tajemnicze bronie Odyseja Hansa Schmidta Miniaturowa armada Altmark okręt widmo Stacja nr4 nie działa 1959 Antropoid atakuje Fix melduje centrali Kapitulacji nie będzie Tajna misja Rudolfa Hessa Zagłada Hiroszimy Plan E-27 Upadek regenta Dywizjon żab 1960 Minerzy podniebnych dróg Wybuch w Norsk Hydro Operacja-Biegun północny Kup ...
"Całun Turyński" Ian Wilson 1983 Książka z Autografem Autora!
45 zł
"Całun Turyński" Ian Wilson 1983 Książka z Autografem Autora!Przełożył Andrzej PolkowskiWyd. Instytut Wydawniczy PAX 1983cena 45złMożliwość wysyłki!

"Hamlet" William Shakespeare

2 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Mam do zaoferowania książkę "Hamlet" William Shakespeare (używana).

Forma odbioru do uzgodnienia.
Preferuję kontakt mailowy bądź przez sms.

*** Zgodnie z przepisami prawnymi Unii Europejskiej (01.08.2003 r.) o zakupie towaru od osób prywatnych, informuję, że przedmioty wystawione w mojej ofercie nie podlegają gwarancji, rękojmi ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Zgodnie z prawem UE taka adnotacja powinna znajdować się pod każdą ofertą online w przeciwnym wypadku sprzedawca jako osoba prywatna zobowiązany jest do rocznej gwarancji na sprzedany towar - zarówno nowy jak również używany.