Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
NOWA-Dom żywiołów- Iwona Smolka z Bielany, zobacz zdjęcie
NOWA-Dom żywiołów- Iwona Smolka
8 zł
Powieść rozpoczyna się w roku 1905, który dopiero zapowiada nadejście żywiołów historii. Prowadzi nas przez realia Polski międzywojennej, poprzez doświadczenia drugiej wojny światowej, aż do lat pięćdziesiątych kiedy to Warszawa miała być zamknięta i nikt nie zameldowany nie mógłby się osiedlić .Rekonstrukcja przeszłości to zarazem swoisty hymn o świecie utraconym, zarazem jednak wnikli ...
Wilkie Collins
Wilkie Collins "Tajemnica pałacu w Wenecji" i inne romanse
1 zł
W miękkiej oprawie (1zł) i twardej (2zł) i . Rożni autorzy min. Jadwiga Courths-Mahler 'Nie wolno mi Ciebie kochać". Seria z serduszkami wydawnictwa Akapit i Oficyna wyd. Profi. Odbiór osobisty w Warszawie.
E.M.Remarque-Na zachodzie bez zmian.
10 zł
Sląsk 1960,stron 212,oprawa twarda z obwoluta. Stan bardzo dobry. Wyprzedaż domowej biblioteki. Preferowany sposób dostarczenia odbiór osobisty.
Krokodyl z kraju Karoliny Joanna Chmielewska z Bielany, zobacz zdjęcie
Krokodyl z kraju Karoliny Joanna Chmielewska
10 zł
Witam. Książka w stanie bardzo dobrym. Możliwy odbiór na terenie Bielan lub w okolicy.
Więcej ogłoszeń

Hakan Nesser "Sprawa Ewy Moreno" (lit.szwedzka)

20 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Kryminał. Uczennica Winnie Maas spotyka się z dużo starszym od siebie Jurgenem. Pragnąc za wszelką cenę miłości, nie zauważa, że jest w jego rękach tylko zabawką. Wkrótce potem w dziwnych okolicznościach zostaje zamordowana ..
314 stron. Stan idealny.
Odbiór osobisty w Warszawie.
Popularne