Zatrudnię Panią do prowadzenia studia jogi/fitness
Zatrudnię Panią do prowadzenia kameralnego studia fitness/jogi . Praca popołudniami. Zakres obowiązków : Odbieranie zgłoszeń telefonicznych,udzielanie informacji/ organizacja i opieka w trakcie zajęć ,prowadzenie strony i facebooka. Wymagane: Zaangażowanie,odpowiedzialność, umiejętności komunikacyjne, znajomość tematu, minimum podstawy angielskiego. Miejsce pracy okolice Bielan Wrocławskich

TRENER PERSONALNY PRACA BODYSET

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania05/02/2020
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyInne

Studio treningów personalnych BODYSET poszukuje osoby na stanowisko: TRENER PERSONALNY.

Pełny etat

Zakres obowiązków:

- prowadzenie treningów personalnych

- obsługa klienta

- opieka nad klientem

- utrzymywanie pozytywnych relacji z ćwiczącymi

- dbanie o czystość klubu

Wymagania:

- otwartość na drugiego człowieka oraz pozytywne nastawienie

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- umiejętność pracy w zespole

- uprawnienia trenerskie

- chęć rozwoju

Oferujemy:

- szkolenia wewnętrzne

- możliwość rozwoju

- przyjazną atmosferę

- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV z klauzulą o danych osobowych na adres mailowy: body@bodyset.pl

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Popularne