Dodaj ogłoszenie

PRACA dla Trenera / Instruktora Piłki Nożnej

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 14/04/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Osoba prywatna
  • Rodzaj pracy Kontrakt/Freelance
  • Rodzaj umowy Inne

Akademia Piłkarska zatrudni Trenera / Instruktora Piłki Nożnej

Lokalizacja: Warszawa Wawer

Wymagania:

- Kwalifikacje Trenera lub Instruktora Piłki Nożnej.

- Dobry kontakt z dziećmi, mile widziane doświadczenie.

- Pasja do sportu.

- Kreatywność, dobra organizacja.

Zadania:

- Prowadzenie zajęć z Piłki Nożnej według określonego planu.

- Praca w godzinach popołudniowych.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie.

- Sprzęt Treningowy.

- Pomoce dydaktyczne.

- Pracę w Super Zespole

CV proszę przesyłać na adres mailowy: lukasz.budryk@gmail.com

Popularne