INSTRUKTOR / TRENER TENISA ziemnego zatrudnię 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania20/02/2019
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracySezonowa
  • Rodzaj umowyUmowa zlecenie
Opis stanowiska pracy Klub tenisowy KampinoSport w Starych Babicach pod Warszawą zatrudni licencjonowanego trenera tenisa z doświadczeniem. Zajęcia grupowe, indywidualne, sparingi, wakacje z tenisem.
Wymagania: doświadczenie w nauczaniu dorosłych i dzieci, umiejętność gry na każdym poziomie, umiejętności dydaktyczne, miła aparycja, pogoda ducha, kreatywność, kat.B.
Działalność gospodarcza będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy: atrakcyjne warunki pracy, możliwość rozwoju zawodowego, stałe zatrudnienie, elastyczny grafik, pracę w fajnym zespole.
CV ze zdjęciem proszę przesyłać na mejla.

Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest zawarcie w CV następującego oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez KampinoSport Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2016 poz. 922) oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, tzw. RODO.“
Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Warszawski Zachodni