Dodaj ogłoszenie
 Akademia Piłki Nożnej Syrena Warszawa Poszukuję trenera do grup przedszkolnych z Ursynow, zobacz zdjęcie
Akademia Piłki Nożnej Syrena Warszawa Poszukuję trenera do grup przedszkolnych
Kim jesteśmy: Akademia Piłki Nożnej Syrena Warszawa, została stworzona dla najmłodszych. Chcemy aby Wasze dzieciaki dobrze się bawiły a przy tym rozwijały swoje umiejętności sportowe :) Nie jesteśmy typowym klubem piłkarskim, gdzie dzieciaki ze sobą rywalizują - stawiamy na miłą i komfortową atmosferę . Klub powstał 3 lata temu i cały czas się rozwijamy, dlatego musimy powiekszyć nasz zespół o ko ...
Instruktor siłowni/trener personalny Calypso Nowoursynowska z Ursynow, zobacz zdjęcie
Instruktor siłowni/trener personalny Calypso Nowoursynowska
Posiadasz uprawnienia instruktora siłowni/trenera personalnego? Siłownia to Twoja pasja a praca z klientem to dla Ciebie żadne wyzwanie? Jeśli tak to mamy pracę właśnie dla Ciebie!Poszukujemy instruktora zmianowego/trenera personalnego na wymiar 100-150h w miesiącu.Do Twoich obowiązków będzie należało:- tworzenie planów treningowych dla naszych klientów- dbanie o jakość obsługi oraz porządek na si ...

super praca dla Trenerki

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 28/09/2018
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pół etatu
  • Rodzaj umowy Umowa zlecenie

Zakres obowiązków: · Prowadzenie instruktażu treningowego · Sprawowanie opieki nad Klubowiczkami, objętymi specjalnym, indywidualnym programem zajęć · Nabór nowych członkiń do klubu, sprzedaż członkostwa · Organizacja i przeprowadzanie akcji promocyjnych · Prowadzenie rozmów oraz spotkań mających na celu informowanie o koncepcji treningu · Realizacja zadań administracyjnych, również w oparciu o pracę na komputerze · Dbanie o czystość klubu Oczekiwane umiejętności i kwalifikacje: · Doświadczenie trenerskie w obszarze sportu · Dodatkowym atutem wykształcenie z zakresu sportu, również specjalizacje fizjoterapeutyczne/ rehabilitacyjne, dietetyczne · Zainteresowanie tematyką zdrowia · Zorientowanie na świadczenie usług · Kreatywność, umiejętności organizacyjne, umiejętność podejmowania inicjatywy · Komunikatywność, umiejętność zjednywania sobie ludzi, czerpanie radości z obcowania z ludźmi Jeśli chcesz stać się częścią dynamicznej marki i odpowiadasz powyższym oczekiwaniom, prosimy przesłanie swojego zgłoszenia oraz życiorysu (CV). Czekamy na Twoją kandydaturę!