Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Z-ca kierownika recepcji klubu sportowego

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 19/06/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pół etatu
  • Rodzaj umowy Umowa zlecenie
Oferujemy: - jasno wytyczony zakres obowiązków, - praca w młodym, zgranym i dobrze zorganizowanym zespole, - różnorodność zadań i brak rutyny, - duża samodzielność, odpowiedzialność i możliwość podejmowania decyzji, - ciekawy, niestandardowy system wynagrodzenia zależny również od wyników (wysoka podstawa) - proporcjonalny wzrost wynagrodzenia w miarę nabywania umiejętności, - udostępnione narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód. Zakres zadań: - prowadzenia grafika klubowego, - kontakty z klubowiczami poprzez telefon, mail i media społecznościowe, - rozliczanie karnetów i pakietów, kasa fiskalna, sklepik klubowy, - pomoc techniczna przy przeprowadzeniu eventów w klubie, - pomoc przy przeprowadzeniu programów proponowanych przez klub, typu półkolonie, szkółki - oprowadzanie nowych gości po obiekcie, opisywanie obiektu przedstawianie klientom oferty klubu - pomoc w pracach biura zarządu, - pomoc w pracach biura podróży, - raportowanie do kierownika, - dbałość o porządek w recepcji oraz w obiekcie z pomocą zespołu pracowników fizycznych, - dbałość o sprawne działanie maszynowni, doglądanie kotłowni i oświetlenia, - zamykanie i otwieranie klubu. Oczekujemy: - chęci do pracy i osiągania pozytywnych wyników, - zaangażowania, odpowiedzialności i samodzielności, - pozytywnego nastawienia do ludzi, - gotowość do podjęcia pracy zmianowej, - otwartości na nowe zadania, - odporność na stres w sytuacjach nieoczekiwanych, awariach i przypadkach losowych Ze względu na charakter pracy i wymogi stanowiska, poszukujemy mężczyzn z techniczną żyłką. Praca wymaga otwartości na kwestie związane z technicznymi aspektami ogrzewania, oświetlenia i zarządzania zespołem osób fizycznych (sprzątaczka, ogrodnik, monter i gospodarz obiektu). Prawo jazdy będzie dużym atutem.
ewa (Zobacz więcej ogłoszeń) Użytkownik od 07-2009
Dołącz plik (maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Białołęka