Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Studia w UK. Czesne i koszty życia pokrywa rząd Brytyjski!

Dodaj takie ogłoszenie!

Studiuj w UK na jednym ze 150 uniwersytetów i zamień okres żmudnej pracy w przygodę życia! Rozwój kariery w wybranym kierunku na uniwersytecie pozwoli Ci rozwinąć skrzydła i osiągnąć sukces. Edukacja na Wyspach Brytyjskich jest przystępniejsza niż Ci się wydaje!

Jeszcze nie jest za późno by podjąć studia, Brytyjskie instytucje edukacyjne rekrutują nawet do połowy października! Jeśli musicie poprawiać albo poszła wam słabo matura to nie problem.Można dostać się nawet bez zdanej matury i ze średnimi wynikami na świadectwie ukończenia liceum ogólnokształcącego.

Czesne na studia w UK opłaca rząd Brytyjski, a my spłacamy kredyt dopiero po studiach, jeśli nasz dochód będzie przekraczał £25,000. Wtedy spłacamy 9% od kwoty, która przekroczy £25,000. Więc wybij sobie z głowy myśli typu „Nie stać mnie na takie studia!”, bo niemal każdy jest w stanie połączyć pracę i studia w Wielkiej Brytanii i żyć na wysokim poziomie, nawet bez pomocy rodziny.

Studiując i pracując na pół etatu w UK kwalifikujemy się do pożyczki na koszty utrzymania - maintenance loan, która wynosi ok. £8,700 rocznie, jako kwota wolna od podatku (spłacana na takiej samej zasadzie jak pożyczka na czesne). Bez większego wysiłku możesz odkładać £10,000 rocznie, co po zakończeniu studiów pozwoli Ci zainwestować w dalszy rozwój kariery już nie koniecznie w Wielkiej Brytanii, lecz na całym świecie!

Średnia liczba zajęć na studiach to 12 godzin tygodniowo (3-4 dni w tygodniu), więc mamy czas na pracę part-time, która załóżmy przyniesie nam dochód do progu podatkowego czyli £11,850. Maintenance Loan w Londynie wynosi £11,354, a poza Londynem £8,700.
W związku z tym, pracując part-time oraz studiując full-time możemy osiągnąć do £23,204 nieopodatkowanego wpływu na konto rocznie!

Jestem przedstawicielem organizacji Edu4u, która została założona przez studentów dla studentów. Oferujemy bezpłatną pomoc w celu dostania się na każdy uniwersytet w Wielkiej Brytanii. Dodatkowo pomagamy z formalnościami związanymi z otrzymaniem kredytu na życie, pracą, zakwaterowaniem i rozwojem kariery.

Jeśli ktoś ukończył licencjat w Polsce to może iść bezpośrednio na magistra w UK (pożyczka przysługuje w 100%), uniwersytety zaczynają rekrutację od wyniku 3.0.

W przypadku undergraduate degree (odpowiednik licencjatu) na rok zerowy wystarczy ukończone Liceum Ogólnokształcące (matura nie jest wymagana) lub po prostu zdana matura.

Na rok pierwszy uniwersytety zaczynają rekrutację od następujących wyników maturalnych: trzy podstawy na minimum 50% oraz jednego rozszerzenia na minimum 50% (zaliczając j. angielski).

Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji i poznaj osobiście jeden z najlepszych systemów szkolnictwa na świecie!

F: https://www.facebook.com/Edu4uStudiaAnglia/ I: https://www.instagram.com/edu4u_polska/
W: https://www.edu4u.ltd/


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Szczecin
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
SZKOLENIE FRYZJERSKIE OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!!! z Szczecin, zobacz zdjęcie
SZKOLENIE FRYZJERSKIE OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!!!
Jesteśmy instytucją szkoleniową CSiDZ, która oferuje kursy zawodowe z zakresu fryzjerstwa. Nasza oferta adresowana jest do osób zaawansowanych, ale i początkujących, które chciałyby podjąć pracę w zawodzie fryzjera, chcą nauczyć się fryzjerstwa od podstaw, zobyc nowe kwalifikacje lub podnieść dotychczasowe. Celem kursu jest przygotowanie uczestnika z zakresu wiedzy teoretycznej i praktycznej niez ...
Kurs Barmański I Stopnia w Szczecinie- zapisz się już teraz! z Szczecin, zobacz zdjęcie
Kurs Barmański I Stopnia w Szczecinie- zapisz się już teraz!
Ogólnopolska Szkoła Barmanów zaprasza na Szkolenie Barmańskie I Stopnia - intensywny kurs, który w pełni przygotowuje uczestników do pracy za barem, wyposażając ich w kompleksową wiedzę i niezbędne umiejętności.Program szkolenia został opracowany przez profesjonalną kadrę z myślą o osobach, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sztuką barmańską. Tak, aby po zakończeniu szkolenia mogły ...
KURS CHI KUNG (QIGONG) I-II stopnia "Podstawowy i Specjalistyczny Chi Kung" z Szczecin, zobacz zdjęcie
KURS CHI KUNG (QIGONG) I-II stopnia "Podstawowy i Specjalistyczny Chi Kung"
Chi Kung (Qi Gong; Qigong) zwane jest medytacją w ruchu. Jest to łagodna forma ruchu, łącząca określone układy ciała z oddechem i wizualizacją. Pomaga rozładować stres, napięcia w ciele, poprawia koncentrację, pozwala wejrzeć w głąb siebie, wpływa kojąco na system nerwowy, poprawia samopoczucie, reguluje ciśnienie oraz wpływa bardzo korzystnie na pracę określonych narządów wewnętrznych. Regularna ...
Poznawczo - Behawioralna Terapia Dzieci i Młodzieży - Szczecin, Poznań, Katowice
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w prowadzonym przez nas szkoleniu „Poznawczo - Behawioralna Terapia Dzieci i Młodzieży” Szkolenie skierowane jest do osób, które chcą wzbogacić swój warsztat psychologa, psychoterapeuty, pedagoga czy wychowawcy. Jak i dla tych, którzy pragną bliżej poznać podejście behawioralne poznawcze i analizę zachowań dzieci i młodzieży dokonywaną ramach tego ...
Kurs pracowników ochrony dla Pań i Panów z Szczecin, zobacz zdjęcie
Kurs pracowników ochrony dla Pań i Panów
Wyszkolenie strzeleckie, samoobrona, techniki interwencyjne oraz znajomość przepisów prawa związanych z wykonywaniem ochrony osób i mienia – profesjonalny kurs dla kadr branży ochrony. Kurs przygotowuje do podjęcia zatrudnienia w zakresie: Zarządzania zespołami pracowników ochrony. Nadzorowania i kontrolowania pracy pracowników ochrony. Bezpośredniej ochrony osób. Konwojowania wartości pienię ...
Kurs na operatora żurawia wieżowego Kat IŻ. Cena promocyjna 1899 zł z Szczecin, zobacz zdjęcie
Kurs na operatora żurawia wieżowego Kat IŻ. Cena promocyjna 1899 zł
Kurs na operatora żurawia wieżowego kat. IŻSzkolenie na żurawie wieżowe bez ograniczeń!!!Celem szkolenia jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchaczy do uzyskania kwalifikacji do obsługi żurawi wieżowego.Szkolenia praktyczne przeprowadzamy na własnym żurawiu wieżowym.Zdobądź nowe kwalifikacje zawodowe z Akademią EfectSzkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej oraz zakończone ...
Kurs na żurawie wieżowe AKADEMIA-EFECT jedynie 1899zł !!!!! z Szczecin, zobacz zdjęcie
Kurs na żurawie wieżowe AKADEMIA-EFECT jedynie 1899zł !!!!!
Wakacyjna promocja  Kurs na operatora żurawia wieżowego kat. IŻ - Cena promocyjna!! Szkolenie na żurawie wieżowe bez ograniczeń!!! Celem szkolenia jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchaczy do uzyskania kwalifikacji do obsługi żurawi wieżowego. Szkolenia praktyczne przeprowadzamy na własnym żurawiu wieżowym. Zdobądź nowe kwalifikacje zawodowe z Akademią Efect Baza ...
Więcej ogłoszeń