Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Cosinus - Kurs języka angielskiego dla początkujących

Dodaj takie ogłoszenie!

Kurs języka angielskiego dla początkujących przeznaczony jest dla osób, które właśnie rozpoczynają swoją przygodę z językiem angielskim. Kształcimy od podstaw. W prosty sposób nauczymy Cię słów i zwrotów stosowanych w codziennym życiu. Zdobytą wiedzę będziesz mógł wykorzystasz podczas wykonywania praktycznych ćwiczeń, dzięki czemu łatwiej przełamiesz barierę językową.

Zapisz się już dziś!

Dowiedz się więcej w sekretariacie szkoły
przy ul. Narutowicza 3 w Nowym Sączu
tel. 18 531 16 85
lub na www.cosinus.pl

REKRUTACJA ON-LINE
https://rekrutacja.cosinus.pl/

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Gabriela Narutowicza 3, 33-300 Nowy Sącz, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Transport i logistyka-NOWY KIERUNEK STUDIÓW PWSZ NOWY SĄCZ  z Szczawnica, zobacz zdjęcie
Transport i logistyka-NOWY KIERUNEK STUDIÓW PWSZ NOWY SĄCZ
Kierunek Transport i Logistyka wychodzi naprzeciw dynamicznemu rozwojowi regionalnemu sektora Transport-Spedycja-Logistyka zapewniając obsadę wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów w zakresie transportu i logistyki. Ma on na celu kształcenie inżynierów, którzy potrafią łączyć nowoczesną wiedzę i umiejętności inżynierskie z wiedzą i umiejętnościami menedżerskimi.Nazwa kierunku studiów: Transpor ...