Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Edukator

Dodaj takie ogłoszenie!
Centrum Kształcenia "EDUKATOR" w Świdniku

Startujemy z rekrutacją ❗❗❗

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych.

Coś w życiu poszło Ci nie tak? Czas szkoły średniej nie był Twoim szczęśliwym okresem w życiu? – Edukator wyciąga do Ciebie pomocną dłoń!
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych to propozycja dla osób, które pragną uzupełnić wykształcenie średnie i zdać egzamin maturalny. Ukończenie szkoły średniej oraz przystąpienie do egzaminu dojrzałości otwiera drogę zarówno na studia wyższe, jak też do rozwoju dalszej kariery zawodowej w ramach szkół policealnych.
Naukę w Liceum może kontynuować absolwent gimnazjum, zasadniczej szkoły zawodowej lub szkoły podstawowej.
Zgodnie z aktualnymi przepisami naukę w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych od drugiej klasy rozpoczynają absolwenci zasadniczych szkół zawodowych. Zajęcia przeznaczone są na przygotowanie słuchacza do uzyskania wykształcenia.

Ostatnia szansa na ukończenie Liceum w 3 lata !
Od 2019 roku nauka w Liceum trwać będzie 4 lata !
Nauka w Naszej szkole jest bezpłatna !
Wystawiamy wszelkie zaświadczenia !
Wydajemy legitymacje !

swidnikedukator.pl/zapisz-sie-online/

Zadzwoń
511 527 572
kontakt@swidnikedukator.pl
www.swidnikedukator.pl
lub odwiedź nas osobiście Sekretariat Szkoły:
Świdnik ul. M. Kopernika 9

ZAPRASZAMY ❗
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Świdnik, Polska