Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Nauka gry na gitarze fortepianie saksofonie skrzypcach Sosnowiec

Dodaj takie ogłoszenie!
Prywatna szkoła Muzyczna JSK Edukacja w Sosnowcu zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do nauki.
Kształcimy muzycznie - nauka gry na instrumentach i wokalistykaGitara Instrumenty klawiszowe / fortepian / pianino Saksofon Skrzypce Trąbka / Dęte blaszane Wokalistyka (nauka śpiewu, emisji głosu i dykcji) Na każdym z powyższych kierunków realizujemy zajęcia indywidualne nauki gry na instrumencie/śpiewu oraz BEZPŁATNE i fakultatywne zajęcia prowadzone w małych grupach: Kształcenie słuchu z zasadami muzyki, Kompozycja z elementami harmonii i improwizacji, Zespół wokalno-instrumentalny (Orkiestra). Zapisy CAŁY ROK. Zapraszamy na bezpłatną lekcję próbną. Więcej informacji tel. oraz na stronie jskedukacja.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
3 Maja 11, Sosnowiec, Polska
Popularne
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Szkolenie z zakresu czytania rysunku technicznego z Sosnowiec, zobacz zdjęcie
Szkolenie z zakresu czytania rysunku technicznego
Miejsce szkolenia - Sosnowiec ul.Struga 1Zajęcia odbywają się w 10-12 osobowych grupach.Kursanci otrzymują wszelkie niezbędne materiały szkoleniowe (w tym podręcznik)Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursuCzas trwania szkolenia 20 godzin,koszt 460 złotych/osoba.
kursy adr,hds Sosnowiec tel.500193952 z Sosnowiec, zobacz zdjęcie
kursy adr,hds Sosnowiec tel.500193952
W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. szkolenia i kursy ADR, HDS oraz ppoż. Organizujemy też szkolenia e-learningowe BHP. Przeprowadzamy również kursy na certyfikat kompetencji zawodowej przewoźnika osób i rzeczy, a także kursy na wózki widłowe wraz z wymianą butli. Odczytujemy też karty kierowców i tachografów. Naszą ofertę uzupełniają szkolenia pierwszej pomocy i udzielanie certyfikatów kompeten ...