Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Kurs na Opiekun osób Starszych i Dzieci /certyfiakt 350 zł

Dodaj takie ogłoszenie!
Oferujemy kurs z certyfikatem w dowolnym języku
Kurs Opiekun osób Starszych i Dzieci.

W promocyjnej cenie 350 zamiast 490 zł
oferta ograniczona czasowo
Aby skorzystać z obniżki prosimy powołać się na ogłoszenie!

Otrzymujesz:

- Kurs online "Opiekun osób starszych i dzieci" z uprawnieniami zawodowymi:
- Kursant otrzymuje dyplom w twardej oprawie, dwa certyfikaty PDF w jęz. polskim i innym dowolnym języku oraz legitymację plastikową).


Gdzie mogę pracować po ukończeniu kursu?

Kurs przygotowuje osoby do pracy jako Opiekun/ Opiekunka osób starszych i dzieci w, a także prowadzenia usług w zakresie opieki nad osobami starszymi w Polsce. Kursanci podczas trwania kursu opiekuna zdobywają kwalifikacje z zakresu opieki i pielęgnacji - z pewnością będzie to dodatkowy atut podczas ubiegania się o pracę w charakterze opiekunki/opiekuna.

Do kogo adresowany jest ten kurs?

Kurs organizowany jest dla osób początkujących, ale adresatami mogą być również osoby, które chciałyby usystematyzować wiedzę. Kurs opiekuna osób starszych i dzieci stworzony jest dla wszystkich osób, które planu

Na certyfikacie/legitymacji nie ma adnotacji, że kurs odbył się drogą internetową!

Po więcej informacji zapraszamy na:
http://kursy-edu.net.pl


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Lubin