Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Szkolenia elektryczne

Dodaj takie ogłoszenie!

Kursy i szkolenia elektryczne:

Zapraszamy na seminarium przygotowujące do egzaminu kwalifikacyjnego dla osób zajmujących się eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną (np. dla elektryków).

Celem szkolenia jest przygotowanie do egzaminu kwalifikacyjnego i zdobycie uprawnień. Czas trwania 2 dni. Szkolenie kończy się egzaminem przed komisją SEP w zakresach eksploatacji, dozoru i pomiarów. Po zakończeniu szkolenia wydajemy świadectwo kwalifikacyjne ważne 5 lat.

Koszt szkolenia 430,00 zł

Koszt egzaminu 200,00 zł


www.bkdred.pl

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Kołobrzeg, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Szkolenia elektryczne i energetyczne SEP z Kolobrzeg, zobacz zdjęcie
Szkolenia elektryczne i energetyczne SEP
BKD RED Kursy i Szkolenie Zawodowe zaprasza na:Szkolenia elektryczne i energetyczne.Oferujemy kompleksowe szkolenia dla specjalistów zajmujących się instalacją, eksploatacją i dozorem urządzeń elektrycznych oraz energetycznych. Kursy kończą się egzaminem SEP sprawdzającym oraz wydaniem odpowiedniego świadectwa kwalifikacji uczestnika.
Kurs Wózki Widłowe D&S  z Kolobrzeg, zobacz zdjęcie
Kurs Wózki Widłowe D&S
Ośrodek Szkolenia Zawodowego D&S Zaprasza na kurs Kierowców wózków widłowych - sztaplarek zaprasza na kurs Prowadzimy kursy na operatorów wózka widłowego w systemie indywidualnym, tzn. możesz zacząć kurs każdego dnia! ZAPRASZMY NA KURSY KIEROWCÓW WÓZKÓW WIDŁOWYCH. Po kursie absolwenci otrzymują: - uprawnienia do obsługi wózków podnośnikowych - uprawnienia do obsługi wózków unoszących - uprawnienia ...