Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Kursy języka migowego PJM - Inowrocław z Inowroclaw, zobacz zdjęcie
Kursy języka migowego PJM - Inowrocław
ZAPRASZAMY NA KURSY JĘZYKA MIGOWEGO PJM NA POZIOMIE ELEMENTARNYM W 2019 ROKU W BYDGOSZCZY, TORUNIU, INOWROCŁAWIU! Pomagamy w uzyskaniu DOFINANSOWANIA w wysokości 90-95%! Podczas kursu nauczą się Państwo ok. 700 znaków, poznają techniki komunikacyjne, jakimi posługują się Głusi, zapoznają się z Ich środowiskiem, kulturą, problemami i wiele innych.

Prywatne Szkoły dla Dorosłych "Twoja-Szkoła" Inowrocław

Dodaj takie ogłoszenie!

Jeśli do tej pory szkoła kojarzyła Ci się wyłącznie ze stresem, a strach przed odpowiedzią "przy tablicy" nie pozwalał zasnąć, zapisz się do "Twojej Szkoły" i przekonaj się, że wcale nie musi tak być - my uczymy, nie straszymy!

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, rzetelnie przekazywana wiedza i przyjazna atmosfera. Stawiamy na pozytywne relacje między nauczycielami a słuchaczami, co z pewnością sprzyja nauce. Naszą kadrę dydaktyczną stanowią nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w kształceniu dorosłych. Potrafią w odpowiedni sposób przekazać wiedzę zarówno tym, którzy niedawno opuścili szkolne ławki, jak i tym, dla których szkoła to odległa przeszłość. Wszystkim zapewniamy bezstresową naukę, życzliwość i szacunek.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi słuchacze to osoby podejmujące pracę zawodową, mające rodziny, dlatego nie obarczamy ich nieskończoną ilością obowiązków. Zajęcia prowadzone są w taki sposób, aby już w szkole można było zdobyć pełną wiedzę, bez dodatkowych godzin "wkuwania" w domu. Jesteśmy też otwarci na indywidualne potrzeby naszych słuchaczy, służymy pomocą w każdej sytuacji.

W naszych placówkach troszczymy się nie tylko o rozwój słuchaczy, ale także o klimat panujący w szkole. Starannie dobrany, życzliwy i kompetentny zespół administracyjny i pedagogiczny zadba o pozytywny wynik Twojej edukacji.

  • Prywatne Liceum Ogólnokształcące (2 lata) po szkole zawodowej
    Szkoła o dwuletnim okresie nauczania i skierowana jest do absolwentów którzy ukończyli zasadniczą szkołę zawodową.
  • Prywatne Liceum Ogólnokształcące (3 lata) po gimnazjum i szkole podstawowej
    Szkoła o trzyletnim okresie nauczania. Oferta edukacyjna adresowana jest do absolwentów gimnazjum lub 8-letniej szkoły podstawowej.
  • Szkoła Policealna
    Szkoła, w której możesz kontynuować lub rozpocząć naukę, aby uzupełnić wykształcenie średnie.