Badania wizualne VT - nabór  

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania20/10/2017
Zapraszamy na organizowane szkolenie w zakresie Badań Nieniszczących (wg programów Instytutu Spawalnictwa zgodnie z wymogami PN-EN ISO 9712) - BADANIA WIZUALNE: I i II Stopień VT1+VT2.

Termin szkolenia wraz z egzaminem - do uzgodnienia.


Więcej informacji pod numerem telefonu 76 833 53 66 / 789 405 010 lub w biurze ośrodka przy ul. Obrońców Pokoju 10 w Głogowie.


mada(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 08-2015
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Obrońców Pokoju 10, 67-200 Głogów, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Kurs programowania dla młodzieży Głogów z Głogów, zobacz zdjęcie
Kurs programowania dla młodzieży Głogów
Zaprogramowani zapraszają do udziału w zajęciach wprowadzających w świat programowania, tworzenia stron internetowych, aplikacji i gier, jak i zajmowania się grafiką komputerową. Warsztaty programowania są przygotowywane z myślą o dzieciach i młodzieży i nie wymagają żadnego wcześniejszego przygotowania! Organizowane przez nas zajęcia wprowadzają w tematykę programowania, ukierunkowują da ...