Dodaj ogłoszenie

Kierowca kat. C - Warszawa i okolice - praca lokalna - UMOWA O PRACĘ - OD ZARAZ!!!

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 20/09/2018
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę

Kierowca kat.C
Miejsce pracy: Warszawa/Ożarów Mazowiecki

Zakres obowiązków:
• dostawa produktów do punktów na terenie Warszawy i okolic

Wymagania:
• prawo jazdy kat. C
aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do ich wyrobienia
• dyspozycyjność i sprawność fizyczna

Oferujemy:
• zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę o pracę
• stałe, atrakcyjne wynagrodzenie + premie
• pracę od poniedziałku do piątku w godz.04:00/05:30-12:00/13:30
• nowoczesne samochody wyposażone w windę

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV przez portal!

Prosimy o dopisek klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dołącz plik (maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Ursus, 00-001 Warszawa, Polska