Dodaj ogłoszenie
Kierowca CE, 2300/2500 euro netto, plandeka , okolice Hanoweru  z Szczecin, zobacz zdjęcie
Kierowca CE, 2300/2500 euro netto, plandeka , okolice Hanoweru
ASMO Solutions Deutschland GmbH obecnie poszukuje pracowników na stanowisko: Kierowca Kat. C+E OFERUJEMY: Wynagrodzenie 2300/2500 euro netto (na rękę) Niemiecką umowę o pracę Wolne weekendy Zakwaterowanie na koszt pracodawcy OPIS OFERTY: Baza firmy znajduje się między Hanowerem a Hamburgiem *Solta ...
Kierowca autobusu 20 miejscowego z kategoria prawa jazdy D
Kierowca autobusu 20 miejscowego z kategoria prawa jazdy DPraca na pełen etat z umową o pracęObsługa regularnych połączeńDodatkowe benefity

Kierowca kat. C+E, międzynarodówka, weekendy w domu, umowa o pracę!!!

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 30/03/2019
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę

Dynamicznie rozwijająca się firma transportowa ze Szczecina zatrudni kierowcę kat. C+E. Firma zajmuję się transportem międzynarodowym w UE. Nasza firma posiada nowe zestawy typu Mega. Wyjątkowo stawiamy na komfort oraz zadowolenie z pracy.

Oferujemy:

-pracę w miłej atmosferze w rodzinnej firmie,

-weekendy w domu,

-umowę o pracę,

-stałą podstawową pensje plus diety,

-jazda tylko w ciągu dnia,

Główne obowiązki:

-praca od poniedziałku do piątku na terenie UE,

-kompletowanie dokumentów przewozowych,

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w transporcie,
  • prawo jazdy kategorii C + E z kodem 95
Zapraszamy do kontaktu pod numerem 516 098 612