Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Zatrudnimy kierowców kat. C
Zatrudnimy kierowców kat. C Oferujemy:- transport krajowy- pracę zgodną z zasadami czasu pracy kierowcy - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - stabilną pracę - miłą atmosferę - samochód ciężarowy, 18 paletowy, chłodnia - wynagrodzenie 4000 - 4500 zł netto.Wymagamy: - doświadczenie w transporcie kat. C - pełnego zaangażowania i dyspozycyjności w pracy - aktualnego prawa jazdy kat. C i aktualnej ...
Zatrudnię kierowcę C+E. Praca w ruchu krajowym.  Weekendy wolne. z Blonie, zobacz zdjęcie
Zatrudnię kierowcę C+E. Praca w ruchu krajowym. Weekendy wolne.
Zatrudnię kierowcę kat C+E w ruchu krajowym. Wymagana karta kierowcy i doświadczenie na podobnym stanowisku. Oferuje umowę o pracę i zarobki w granicach 5000-7000 tyś. Auto Daf, naczepa Schmitz/chłodnia.
Kierowca kat.C
Zatrudnię kierowcę kat C w transporcie krajowym. Praca głównie w rejonie woj mazowieckiego

Kierowca kat.B bus 8EP jazda po kraju

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 22/05/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Osoba prywatna
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę

Zatrudnię kierowcę Kat. B do jazdy busem 8 EP, z windą, w transporcie krajowym.

Wymagania : dyspozycyjność i odbieranie wszystkich połączeń telefonicznych, niekaralność i uczciwość, wiek 25-45 lat, wysoka kultura osobista, minimum 2 lata udokumentowanego doświadczenia, osoba z Błonia lub bliskich okolic (codzienne wyjazdy i zjazdy do Błonia).

Obowiązki: jazda busem po kraju (głównie mazowieckie) - doręczenia i odbiory, rozliczanie dokumentów w terminie, odpowiedzialność za pobraną gotówkę, załadunki i rozładunki auta, praca na dystrybucji.

Oferujemy umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu, po okresie próbnym. Wynagrodzenie wypłacane co miesiąc w ustalonym terminie.

Kontakt telefoniczny w godzinach 10-18 - 602348333