Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
poszukuję pracy jako kierowca
prawo jazdy kat.b,c,e wiek 50 lat nie interesuje mnie praca sam.ciężarowe,kurierka itp.interesuje mnie praca na miejscu ,krótkie trasy,niepełny wymiar pracy,dni które mnie interesują poniedziałek,środa,czwartek,ewentualnie sobota.
Prywatny Osobisty Kierowca Szofer z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Prywatny Osobisty Kierowca Szofer
Prywatny Osobisty Kierowca SzoferProszę o kontakt osoby, które potrzebują mieć u swojego boku odpowiedzialną, sumienną i godną zaufania osobę w roli osobistego kierowcy-szofera (wyjazdy służbowe, prywatne, dbanie o stan techniczny pojazdu,jak również w roli rzetelnej pomocy do załatwiania codziennych spraw związanych z utrzymaniem rodziny i domu )(wyjazdy na zakupy, lotniska, z dziećmi do szkoły, ...
Poszukuje pracy z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Poszukuje pracy
Mam 48 lat doświadczenie w prowadzeniu aut dostawczych do 3,5 tony. Prawo jazdy od 96r bezwypadkowo. Poszukuje pracy od poniedziałku do piątku po Kraju lub dolnym śląsku,obecnie zakończyłem prace 31 03 2019 w hurtowni jako kierowca dostawca.Nie jestem zainteresowany pracą jako kurier, dostawca barów lub TAXI.
Podejmę zatrudnienie
Wiek 47 lat na emeryturze, prawo jazdy kat B-E wykształcenie średnie, obsługa komputera, komunikatywny,dyspozycyjny bez nałogów, nie karany, doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, znający topografię miasta, województwa, doświadczenie w prowadzeniu pojazdów do 3,5T na trasach europejskich głównie Niemcy. Poszukuję zajęcia, do uzgodnienia.
Kierowca szuka pilnie pracy
Kierowca z wieloletnim doświadczeniem na busach również 10 p poszukuje pracy tylko popołudniami
Szukam pracy od zaraz jako Kierowca Kat B
Mam 35 lat bez nalogow. Podejmę od zaraz prace jako kierowca KAT B. Obecne moje zatrudnienia to były w ochronie jako konwojent. Mam doświadczenie w jeżdżeniu busami. Jest jedno ale mam komornika i szukam takiego pracodawcę który zatrudni mnie na 1/2 lub taka umowę,zeby komornik mi nic nie zabrał. Podejmę pracę od zaraz.
Kierowca C/e
Szukam pracy jako kierowca c/e posiadam osiem lat doswiadczenia na stołówce polska i europa oraz pare miesiecy na zestawie głównie szwecja. Interesuje mnie praca zmianowa
Więcej ogłoszeń

Dwóch solidnych kierowców kat.B

Dodaj takie ogłoszenie!
Witamy 2 kierowców kobiety poszukujemy pracy jako kierowca kat B( najchętniej trasy (kółka) codziennie powrót do Wrocławia) jeździmy czynnie i bezkolizyjnie od ponad 20 lat. Pracujemy w teamie,taki system sprawdza się od 8 lat. Jesteśmy rzetelne, punktualne, dobrze zorganizowane, kontaktowe. Sprawnie organizujemy czas pracy oraz rozplanowanie trasy, Jazda jest naszą pasją i dlatego poszukujemy pracy mobilnej. Ostatni rok kierowca na nocnych trasach po Dolnośląskim, Wielkopolskim, Śląskim. Prosimy o kontakt uczciwego pracodawcę Pozdrawiamy