Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Szukam pracy
Kierowca Pr. jazdy B 55lat jazda bez wypadkową dobra znajomość topografii Warszawy i okolic, doświadczenie sam. dostawcze i osobowe szukam pracy tel. 501988860

Kierowca kat B , trasy PL / EU 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania09/10/2019
  • Lokalizacja

Witam. Kierowca z prawem jazdy kat. B , poszukuje pracy, jako skoczek ( na zastępstwo za innego kierowce lub w nagłych sytuacjach ) lub stałej pracy po PL ewentualnie kółka na trasach UE, możliwy również system 2/2 ( max 14 dni w trasie ). Jestem osobą dyspozycyjną , punktualną, o powierzone mienie dbam jak o swoje .

Posiadam prawo jazdy od 2002 r ( bezszkodowa jazda), długoletnie doświadczenie, od 2006 r w transporcie krajowym i międzynarodowym na busach plandekach 8 i 10 ep, blaszkach oraz auto-lawetach. Oczekuje sprawnego i czystego auta do pracy. Rozliczenie po każdym zjeździe, przy zdaniu dokumentów transportowych . Wynagrodzenie w zależności od tras, do ustalenia.

Kraje które wielokrotnie zjeździłem : Niemcy, Czechy, Słowacja, Słowenia, Węgry, Austria, Szwajcaria, Włochy, Francja, Hiszpania, Portugalia, Litwa, Łotwa , Estonia, Finlandia, Szwecja, Norwegia, Dania, GB, Irlandia, Belgia, Holandia, Luksemburg.

Tzw. Dziad Trans-om i Januszom Transportu z góry dziękuje ! Nie interesują mnie stawki 180-200 PLN po EU ( tyle zarabia się w PL ) . Szanujmy swój czas !


Zainteresowane i konkretne firmy proszę o kontakt pod nr. : 796-476-482.


Damian(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 10-2019
Popularne