Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
KUPIĘ KAWALERKĘ W ŁODZI DOWOLNA DZIELNICA BLOK LUB KAMIENICA - ŁÓDŹ
Proszę o kontakt
Witam serdecznie,kupię kawalerkę w bloku lub kamienicy. Preferowane mieszkanie do remontu.Proszę o kontakt telefoniczny 501-542-085.
KUPIĘ ZA ODSTĘPNE PRYWATNA KAMIENICA 1 Pokój z wygodami DO 15TYŚ  z Lodz, zobacz zdjęcie
KUPIĘ ZA ODSTĘPNE PRYWATNA KAMIENICA 1 Pokój z wygodami DO 15TYŚ
15 000 zł
Kupię lub przyjmę za odstępne 1 pokój z kuchnią 20-30 m2 z wygodami , najlepiej z C.O ale nie koniecznie, może być prywatna kamienica mile widziane kwaterunkowe ,max 2 piętro,może być do lekkiego remontu lub odświeżenia i adekwatnie do stanu odpowiednia cena ???? Interesuje mnie Czynsz 200-400zł max Jeśli E-MAIL to proszę informacje o: cenie nabycia, wysokości czynszu i szacowanej wysokości opła ...
Mieszkanie w centrum Łodzi za gotówkę KUPIĘ
Proszę o kontakt
Bezpośrednio Kupię mieszkanie w Łodzi do 140 000zł. Śródmieście lub Stare Polesie lub bliskie centrum Bałuty. Kamienica lub blok z cegły. Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny
Kupię mieszkanie w Łodzi
Proszę o kontakt
Kupię mieszkanie dwu lub trzypokojowe w dobrze usytuowanej kamienicy w Łodzi. Nie interesują mnie mieszkania w podpiwniczeniach, na parterach oraz ostatnich piętrach budynków. Interesuje mnie zakup mieszkania nieobciążonego, tylko z pełną własnością.
Kupię mieszkanie M2 lub M3
Proszę o kontakt
Witam, kupię (prywatnie) mieszkanie M2 lub M3 - najlepiej po remoncie.warunek konieczny to Łódź - Górna - Dabrowa, Chojny, Widzew, Zarzew, Czerwony Rynek.Nie jestem zainteresowana mieszkaniem w kamienicy.
mieszkanie w kamienicy z centrum Łodzi, na parterze lub maksimum 1 piętrze, min 3 pokoje
Proszę o kontakt
Mieszkanie 3-4 pokojowe na parterze w kamienicy kupię, pożądana lokalizacja to Śródmieście np ulica Tuwima, Narutowicza, Piotrkowska, Kilińskiego, Sienkiewicza. Najchętniej na parterze lub maksimum 1 piętrze.Najchętniej do kompleksowego remontu.
Poszukiwane- KAMIENICĘ KUPIĘ z Lodz, zobacz zdjęcie
Poszukiwane- KAMIENICĘ KUPIĘ
Proszę o kontakt
Kamienicę lub udziały dla zdecydowanego klienta poszukujemy.W przypadku zainteresowania gwarantujemy szybką sprzedaż.Kontakt 693028718
Więcej ogłoszeń

Poszukiwane: Kamienicę kupię

900 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Poszukujemy dla swoich klientów kamienic w Łodzi. Rozsądna cena. Lokalizacja obojętna. Proszę o oferty. Także udziały i kamienice z lokatorami.