Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Kupię mieszkanie w kamienicy z centrum Łodzi, na parterze lub maksimum 1 piętrze, min 3 pokoje
contact_me
Mieszkanie 3-4 pokojowe na parterze w kamienicy kupię, pożądana lokalizacja to Śródmieście np ulica Tuwima, Narutowicza, Piotrkowska, Kilińskiego, Sienkiewicza. Najchętniej na parterze lub maksimum 1 piętrze.Najchętniej do kompleksowego remontu. Tylko bezpośrednio. Wszelkiej maści pośrednikom dziękuję.
Kupię kamienice lub udziały w kamienicy w Łodzi z Łódź, zobacz zdjęcie
Kupię kamienice lub udziały w kamienicy w Łodzi
1 500 000 zł
Jestem zainteresowany kupnem kamienicy na terenie miasta Łodzi.Interesują mnie też udziały w kamienicy.Gwarantuję szybką decyzję i płatność gotówką.Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem794-219-001 Jeśli nie będę mógł odebrać to na pewno oddzwonię.
KUPIĘ  MIESZKANIE -GOTÓWKA z Łódź, zobacz zdjęcie
KUPIĘ MIESZKANIE -GOTÓWKA
contact_me
Kupię (mieszkania, nieruchomości):- do generalnego remontu, - zadłużone,- udziały w nieruchomości,- w trakcie egzekucji komorniczej,- z lokatorem,- ze wzmiankami w księdze wieczystej.- nabyte w drodze spadku- spółdzielcze lokatorskie prawa do lokalu mieszkalnegoPŁATNE GOTÓWKĄ !!!!!!
Bezpośrednio kupię kamienicę w Łodzi
contact_me
Współpracuję z dużym inwestorem. Szukam dla niego kamienic, w centrum i okolice centrum Łodzi. Stan techniczny - różny. Wszystko zależy od lokalizacji.
BEZPOŚREDNIO KUPIĘ MIESZKANIE W KAMIENICY W ŁODZI z Łódź, zobacz zdjęcie
BEZPOŚREDNIO KUPIĘ MIESZKANIE W KAMIENICY W ŁODZI
contact_me
Bezpośrednio od właściciela kupię mieszkanie w Łodzi najchętniej w kamienicy . Może być do remontu lub zadłużone. Rozważę każdą propozycję. Proszę o kontakt telefoniczny lub na e-mail
Kupię udziały w domach, kamienicach, mieszkaniach cała polska.
contact_me
Kupię udziały w nieruchomościach w całej Polsce. Stan techniczny prawny obojętny.Kupię kamienice mieszkania z lokatorami, kamienice do rozbiórki. Cała Polska. Nawet małe udziały. Kwota do 1miliona zł.
Poszukuje za odstepne
contact_me
Poszukuje za odstepne mieszkania w Lodzi , do kwoty 22 tys. Zalezy nam na 2 pokojach ,kuchni ,lazience. Moze byc do lekkiego remontutel;733-046918
Więcej ogłoszeń

Bezpośrednio kupię KAMIENICĘ bądź UDZIAŁY W KAMIENICY Łódź 

contact_me
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania16/11/2018
  • Lokalizacja
Bezpośrednio kupię kamienicę / udziały w kamienicy w Łodzi. Preferuję Śródmieście, Polesie, ale rozważę każdą propozycję.

Zainteresowanych sprzedażą proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 692-071-475.


Piotr(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 07-2015