Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Kupie mieszkanie w okolicy ul. Biskupa Prandoty
300 000 zł
Witam,Kupię mieszkanie w okolicy ul. Biskupa PrandotyMieszkanie w stanie deweloperskim lub do oddania w okresie do 4 miesięcy.Cena: 300 tysDodatkowe zalety za które jestem w stanie dopłacić: mieszkanie z parkingiem lub możliwością wykupienia parkingu, komórka lokatorska.
Kupię mieszkanie własnościowe 2-4 pokojowe
220 000 zł
Kupię mieszkanie własnościowe (nie TBS!!!) w Krakowie do 220 000 PLN.Wymagania:- 2-4 pokoje- może być częściowo do remontu- parter, I lub II piętro- dobry dojazd do centrum komunikacją miejską (ew. samochodem)- możliwość parkowania w pobliżuBędę wdzięczny za oferty z opisem i zdjęciami.
KUPIĘ MIESZKANIE od os. PRYWATNEJ (od 43 do 55 m2)
Proszę o kontakt
Kupię mieszkanie położone w rejonie ul. Marchołta, Mistrzejowic, os. Oświecenia, os. Złotego Wieku, os. Akademickiego.Ważnym jest, aby budynek w którym usytuowane jest mieszkanie został wybudowany po 1990 roku. Zależy mi również, aby mieszkanie było położone powyżej 1 piętra.
Poszukiwane mieszkanie 2/3 pokojowe do kupienia za gotówke.  z Kraków, zobacz zdjęcie
Poszukiwane mieszkanie 2/3 pokojowe do kupienia za gotówke.
Proszę o kontakt
Poszukiwane mieszkanie do kupienia, dla 3-osobowej rodzinyPoszukiwane mieszkanie 2/3 pokojowe dla trzyosobowej rodziny. Poszukuję mieszkania dla moich klientów.Klienci zdecydowani na zakup, poszukują mieszkania dla siebie,Najlepiej w okolicy która zapewni im stały kontakt z naturą.Mieszkania ma mieć min. 40 m2 i musi posiadać balkon/ ogródek.Dużą zaletą będzie w pobliży park/skwer.Zapraszam serdec ...
Szukam mieszkania - TBS budownictwo tradycyjne z Kraków, zobacz zdjęcie
Szukam mieszkania - TBS budownictwo tradycyjne
85 000 zł
Szukam dla klienta mieszkania 1 lub 2-pokojowego do 85 tys.zł. Lokalizacja - os. Ruczaj, os. Kliny, ul. Kobierzyńska, os. Dębniki w Krakowie. Klient zainteresowany jest tylko budynkami wybudowanymi metodą tradycyjną z ogrzewaniem miejskim.
Kupię mieszkanie w kamienicy - osoba prywatna
Proszę o kontakt
Poszukuję mieszkania w kamienicy, może być do remontu. Cena uzależniona od stanu i wielkości mieszkania. Interesuje mnie mieszkanie o powierzchni 28-40m2 z możliwością zrobienia antresoli. Ogrzewanie miejskie. Mieszkanie musi mieć uregulowany stan prawny. Proszę o kontakt tel. 501-380-337 lub przez formularz
kupie TBS
Proszę o kontakt
kupie TBS ok.35m, do ok. 115.000zl, nie w ok. Kliny-Zacisze, chetnie Kurdwanowtel. 784-142-090
Więcej ogłoszeń

Odkupię partycypację w TBS  

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania28/04/2020
  • Lokalizacja
Szukam mieszkania 3-pokojowego w TBS. Interesują mnie oferty, gdzie partycypant może być również najemcą. Najchętniej ogrzewanie miejskie, balkon, nie kanadyjskie budownictwo.
Maria(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 09-2016