Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Sprzedam Hale z dzialka

2 995 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Sprzedam nieruchomość komercyjną składającą się z dwóch połączonych ze sobą budynków. Jeden z budynków ma przeznaczenie produkcyjno - magazynowe a drugi biurowo socjalne. Budynek produkcyjno magazynowy ma jedną kondygnację nadziemną w której znajdują się pomieszczenia magazynowe, rozdzielnia elektryczna i kotłownia olejowa. Budynek biurowo socjalny ma dwie kondygnacje nadziemne. Na parterze oprócz pomieszczenia biurowego i holu wejściowego przewidziano pomieszczenia socjalno - higieniczne. Natomiast na drugiej kondygnacji przewidziano trzy pomieszczenia biurowe oraz salę konferencyjną. Budynki są na całej wysokości oddzielone od siebie ścianą oddzielenia przeciwpożarowego. Powierzchnia działki 4170 m2 Powierzchnia zabudowy hali z budynkiem socjalno - biurowym 838,73 m2 Powierzchnia dróg i parkingów 1047,69 m2 Wysokość budynku biurowo - socjalnego 8,10 m Wysokość budynku produkcyjno - magazynowego 7,15 m Bardzo dobra lokalizacja - 18 km od centrum Warszawy, 50 m do przystanku autobusowego.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Góra Kalwaria