Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Kupię Siedlisko na Warmii, Mazurach lub Podlasiu

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!

Zdecydowanie kupię dom/leśniczówkę/gospodarstwo/siedlisko/lub ruiny spełniające następujące warunki :

  1. o powierzchni od 1 do 10 ha, w tym minimalnie ziemi ornej -preferowane łąki, pastwiska, wszelkiego typu nieużytki, wąwozy, tereny zalewowe, bagna albo rozlewiska, ewentualnie stawy. Atutem będzie również ciekawy/malowniczy i urozmaicony/pofałdowany teren otaczający ewentualne siedlisko.
  2. ze starodrzewiem (może być z lasem), zapłacę extra za każde ponad 150 letnie drzewo, podwójnie za pomniki przyrody
  3. na skraju lub odosobnieniu od wsi -preferowane na całkowiyym odludziu, w środku lasu, na wyspie otoczonej rozlewiskiem
  4. z budynkami gospodarczymi lub do generalnego remontu (mogą być w ruinie), jednak powinny spełniać wymogi tradycyjnej przedwojennej zabudowy (wykonane z drewna lub czerwonej cegły ewentualnie kamienia, zadaszenie: gont, strzecha, ceramiczna dachówka)
  5. jeżeli zabudowania są w trakcie lub po generalnym remoncie, elementem decydującym będzie zachowanie oryginalnego założenia architektonicznego ze wszystkimi jego elementami (ceramiczna dachówka, cegła licowa, brak współczesnych dobudówek czy garaży, okna podwójne skrzynkowe)

Oferty proszę przesyłać za pomocą zamieszczonego formularza na adres podanego e-maila. Odpowiem niezwłocznie na każdy podany kontakt lub oddzwonię na telefon.

Tylko poważne oferty bez pośredników, gwarantuję szybką transakcję, płacę gotówką.