Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Kucharz/ Kucharka

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 29/05/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
Hotel Pod Dębem w Tarnowie poszukuje Kucharza/Kucharkę.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bezpłatną opiekę medyczną w CM Luxmed
  • Przyjazną atmosferę pracy

tel. 667 071 425

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV z uwzględnieniem zgody na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pod Dębem Megapolis Sp. z o.o. Sp. k. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych)"

Informujemy, że Administratorem danych jest Pod Dębem Megapolis Sp. z o.o. Sp. k. w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30 - 403 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na udział w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez naszą organizację prosimy o zamieszczenie w CV dodatkowych klauzul:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Pod Dębem Megapolis Sp. z o.o. Sp. k"

"Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych dla spółek powiązanych kapitałowo i właścicielsko z Pod Dębem Megapolis Sp. z o.o. Sp.k. przez okres 1 roku od daty przesłania niniejszego dokumentu. Lista spółek znajduje się pod adresem: www.holding1.pl