Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
kucharz / kucharka
Witam!Włoska restauracja poszukuje osoby na stanowisko kucharz / kucharka. Nie wymagamy doświadczenie, ale będzie ono dodatkowym atutem, które będzie zależne od wysokości pensji. Początkowo umowa zlecenie - po okresie próbnym umowa o pracę. Stawka 11-12 zł netto/h

Zatrudnię kucharkę/kucharza oraz osoby do pracy w gastronomii

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 01/08/2018
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę

Nowo otwarta Restauracja HOME Bistro w Rudnej Małej, poszukuje kucharzy oraz osób, które chciałyby sprawdzić się w branży kulinarnej. Cenimy zarówno doświadczonych mistrzów sztuki kulinarnej, jak i zdolnych, ambitnych, młodych kucharzy, czy gospodynie bez doświadczenia, ale za to kochające tworzyć domową atmosferę.

Jeśli więc macie praktykę kulinarną lub stawiacie pierwsze kroki w branży, albo po prostu chcecie się sprawdzić, ta oferta jest dla Was.

W nowo otwartej Restauracji HOME Bistro, w Rudnej Małej, chcemy serwować tradycyjną kuchnię polską. Za cel stawiamy sobie, aby „było smacznie, jak u mamy”.

Chcielibyśmy, aby każdy z członków naszego zespołu pogłębiał:

- znajomość branży gastronomicznej,

- osobiste doświadczenia w pracy na otrzymanym stanowisku,

- organizację w zakresie zarządzania swoim czasem i dyspozycyjnością.

W zamian oferujemy: zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, możliwość rozwoju i awansu oraz godziwe wynagrodzenie.

CV prosimy przesyłać na adres restauracjahomebistro@gmail.com oraz zachęcamy do kontaktowania się pod numerem +48 695 040 653.

Pamiętajcie jednak, że najkrótszą drogą do zatrudnienia jest przyjście z CV i porozmawianie :)


Home Bistro

Rudna Mała (przy stacji WATKEM)

www.fb.com/restauracjahomebistro