Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Poszukujemy osoby na zmywak do Restauraacji Jagiellońska
Szukamy osoby na zmywak do Restauracji Jagiellońska zainteresowane osoby proszę o kontakt tel. 790600605Pozdrawiam.
Kucharz - poszukiwany
Restauracja Ferment Praski to kameralny lokal w stylu neo-bistro z nowoczesną kuchnią polską w Centrum Praskim Koneser (Praga Północ, przy Ząbkowskiej). W związku z dalszym rozwojem naszej restauracji poszukujemy pozytywnie nastawioną i zmotywowowaną osobę na stanowisko Kucharza. Jeżeli: * masz doświadczenie przynajmniej 3 lata* jesteś otwarty na dalszy rozwój* jesteś dobrze zorganizowany i sum ...
samodzielny kucharz z Praga Północ, zobacz zdjęcie
samodzielny kucharz
Restauracja Tusz Tusz Bistro zatrudni kucharza z doświadczeniem, poczuciem smaku i estetyki. Mile widziana znajomość kuchni wegetariańskiej i wegańskiej.Wymagamy od naszej załogi zaangażowania i poczucia obowiązku. Gwarantujemy pracę w młodym, zgranym zespole i w miłej atmosferze oraz uczciwe wynagrodzenie.Chętnych zapraszamy do kontaktu.

kucharz zmianowy 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania29/01/2020
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
Restauracja Centrum Zarządzania Światem zarządza nabór na samodzielnego kucharza z minimum 3 letnim doświadczeniem i specjalizacją w kuchni wegetariańskiej / orientalnej. Oferujemy pracę w systemie 2/2 w dobrej atmosferze i z młodym zespołem, możliwość rozwoju i realny wpływ na menu naszego Centrum. Chętnych proszę wysyłanie CV na maila.
Zapraszam do współpracy