Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
KUCHARZA Z DOŚWIADCZENIEM DUŻYM I MAŁYM z Mokotów, zobacz zdjęcie
KUCHARZA Z DOŚWIADCZENIEM DUŻYM I MAŁYM
Duża Restauracja istniejąca od 11 lat na warszawskiej mapie kulinarnej - kuchnia polska - Stary MokotówDo naszego zespołu obsługi poszukujemy kucharzy z doświadczeniem, pasja do gotowania i sztuki kulinarnej.Mile widziane cechy osobowości: komunikatywność, odpowiedzailność, kultura osobista, pracowitość, punktualność, umiejętność pracy zeposłowej.Oferujemy pracę w przyjaznym zespole z solidnym w ...
Młody kucharz Żywa Kuchnia - raw living food  z Mokotów, zobacz zdjęcie
Młody kucharz Żywa Kuchnia - raw living food
Fermentacja, marynowanie, gotowanie na parze, w niskiej temperaturze, sous-vidowane mięsa i ryby, intensywne i świeże zioła, głównie organiczne, własny ogródek, lecznicze działanie natury, to tylko niektóre z przewodnich cech Żywej Kuchni. Unikatowy koncept. Dołącz do nas aby go współtworzyć :)
Kreatywny i doświadczony kucharz do restauracji Żywa Kuchnia - Fort Mokotów  z Mokotów, zobacz zdjęcie
Kreatywny i doświadczony kucharz do restauracji Żywa Kuchnia - Fort Mokotów
Jesteś młodym ambitnym i kreatywnym kucharzem ? Chcesz się uczyć, rozwijać i dowiedzieć więcej o kuchni plant based ? Pracować z dala od zgiełku miasta, w restauracji która została wyróżniona przez Gault & Millau ? Unikatowy koncept, fermentacja, marynowanie, intensywne i świeże zioła, duży nacisk na sezonowość, organiczne produkty, własny mini ogródek to właśnie Żywa Kuchnia living food. Wpad ...
4 kucharzy do restauracji.
Witam. Szukam kucharzy do pracy, 2 kucharzy na listwę oraz kucharza na grill i na kuchnię zimną. Kontakt telefoniczny 786125812. Szukamy osób doświadczonych którym praca w tabacę nie straszna, trzymających czystość i porządek.
Doświadczonego kucharza
Poszukujemy osoby na stanowisko pierwszego kucharza do lunch baru na Mokotowie. Kuchnia polska. Praca od Pn-Pt od 8:00-18:00. Stawka 22,00 zł/h. Wypłaty tygodniowe.
Kucharze kuchni wegetariańskiej i wegańskiej , Mokotów z Mokotów, zobacz zdjęcie
Kucharze kuchni wegetariańskiej i wegańskiej , Mokotów
Restauracja Regeneracja poszukuje kucharzy kuchni wegetariańskiej i wegańskiej, oferujemy ciekawą pracę w kultowym miejscu, na jakościowych produktach, za uczciwe pieniądze. Prosimy o wysyłanie CV wraz ze zdjęciem.
Więcej ogłoszeń

Doświadczony szef kuchni for MOKOTO event space poszukiwany (Fort Mokotów) 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania19/02/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa zlecenie


Jesteś szybki, wydajny i pracowity ? Masz prawdziwą pasję do serwowania najlepszych i najsmaczniejszych potraw? Lubisz pracować z warzywami i zdrową żywnością ? Aplikuj


Poszukujemy szefa kuchni z doświadczeniem, prawdziwego pasjonaty jeśli chodzi o gotowanie do nowej przestrzeni eventowej. Zacznij pracę od połowy marca.


Jesteśmy piękną nową przestrzenią eventową na terenie Fortu Mokotów, gdzie będziemy organizować różnego rodzaju imprezy. Lokalizacja jest niesamowita, miejsce również, a my poszukujemy kogoś, kto będzie zarządzać sercem MOKOTO czyli kuchnią.


W ofercie Mokoto jest kompleksowa organizacja:


Wesel / Cateringów dla biznesu / Urodzin / Konferencji / Wystaw i wernisaży

Możemy pomieścić do 150 osób w 3 salach. Dodatkowym atutem jest przestronny taras na zewnątrz :) Z perspektywy potencjalnego kandydata plusem może być praca na nowej i bogato wyposażonej kuchni.


https://www.mokoto.com.pl/


Będąc szefem kuchni w Mokoto:


- Organizuj i zarządzaj personelem kuchennym (zatrudniaj ludzi, ustalaj harmonogramy).

- Dokonuj zamówień żywności na każde wydarzenie

- Twórz sezonowe menu z kosztami żywności


W MOKOTO będziesz ściśle współpracować z właścicielem, który jest również szefem kuchni i prowadzi unikatową restaurację ze zdrową żywnością po przeciwnej stronie. Twój miesięczny dochód zależy od twojego doświadczenia i zacznie wzrośnie, jeśli współpraca będzie układać się po naszej myśli. Wszystko zależy od twoich umiejętności, pasji i pracy :)


Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany. Jeśli jesteś zapalonym szefem kuchni, który chce być częścią tego nowego i niesamowitego projektu w pięknym miejscu, to proszę wyślij swoje CV na kontakt@mokoto.com.pl / laurent@zywakuchnia


To świetna okazja, która może się nie powtórzyć. Pracuj ze wspaniałymi ludźmi i bądź częścią tego projektu razem z nami !

Mokoto team