Kucharz/Kucharka, Kuchnia Meksykanska, Lublin 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania27/08/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Nowo powstały bar z kuchnią meksykańską w Lublinie, poszukuje osób na stanowisko kucharza/kucharki.


Nasz lokal usytuowany jest w samym centrum miasta, obok Bramy Krakowskiej oraz Krakowskiego Przedmieścia. Jesteśmy miejscem które wyznaje zasadę slow food - świeże i naturalne produkty, potrawy robione na miejscu od podstaw - zero gotowców. W naszej ofercie znaleźć można najpopularniejsze dania kuchni meksykańskiej, takie jak: Tacos, Burritos czy Fajitas, oraz Koktajle Autorskie, Naturalne Soki, Świeżą Kawę i sporo Tequili. To wszystko w przytulnie urządzonej niewielkiej knajpie, przed która znajduje się patio ozdobione licznymi roślinami oraz muralami. .


Szukamy kreatywnych ludzi z pasja do gotowania, którzy pomogą nam stworzyć zgrany i prężnie działający zespół. Jesteśmy otwarci i do wielu spraw podchodzimy na luzie. Liczy się dla nas przede wszystkim dobra atmosfera i zadowolenie każdego członka zespołu - wtedy praca to czysta przyjemność.


Doświadczenie na samodzielnym stanowisku kucharza/kucharki jest kluczowe, tak samo jak znajomość podstawowych zasad pracy w kuchni oraz dbałość o jej zaopatrzenie i czystość . Dodatkowym atutem będzie znajomość kuchni meksykańskiej bądź latynoamerykańskiej.


Z naszej strony możemy zaoferować: Uczciwe progresywne wynagrodzenie plus napiwki. Swobodę działania w procesie tworzenia menu oraz możliwość dalszego rozwoju. Możliwość przejścia na umowę o prace po zakończeniu okresu próbnego.

Bycie częścią zgranego zespołu. Zniżki pracownicze.


CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać w załączniku.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt przez formularz/email.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania sie tylko z wybranymi kandydatami.