Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Barman/Barmanka PILNE
Restauracja Collins Bistro w Sianożętach poszukuje do swojego zespołu osób na stanowisko: BARMANA/BARMANKA na sezon letni 2019OFERUJEMY WSPÓŁPRACĘ: - na podstawie umowy zlecenie,- z energicznym i profesjonalnym zespołem, - na atrakcyjnych warunkach,- gwarantujemy zakwaterowanie oraz wyżywienie (jeden dwu daniowy posiłek).Wymagania:- doświadczenie na w/w stanowisku,- doświadczenie z zakresu standar ...
Kucharz szuka pracy
Kucharz z 12 letnim doświadczeniem szuka pracy nad morzem z zakwaterowaniem

Restauracja Lazur Sarbinowo zatrudni Kucharza na sezon 2019 - zakwater., wyżyw. i wysokie wynagrodz.

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 03/06/2019
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę

Szanowni Państwo!

Poszukuję zaangażowanej osoby na stanowisko Kucharz

w nadmorskiej restauracji Lazur w Sarbinowie. Lokal położony jest przy głównym wejściu na promenadę z ogródkiem zimowym od strony północnej, z widokiem na morze.

Ilość miejsc siedzących: 130. Restauracja istnieje już 7 lat i od kilku lat niezmiennie jest restauracją nr 1 w Sarbinowie (wgTripAdvisor oraz Facebook). Przez 7 lat zapracowaliśmy na świetną renomę wśród klientów. Sukces restauracji opiera się na trzech filarach – różnorodnej karcie menu, bardzo dobrze zorganizowanej kuchni oraz rewelacyjnej obsłudze. Każdego roku karta menu jest urozmaicana i modyfikowana, z zachowaniem kultowych pozycji.

Oferta dotyczy zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

z nieodpłatnym zakwaterowaniem i wyżywieniem. Okres zatrudnienia: czerwiec – wrzesień 2019 lub okresy krótsze

(np. czerwiec-sierpień). Zapewniam mocne wynagrodzenie

oraz wysoki system premiowy. Praca w nowoczesnej kuchni (z zapleczem 170m2), świetnie wyposażonej i dobrze zorganizowanej: 5 stanowisk kucharskich; system bonownikowy plus wyświetlacz multimedialny do sterowania wydawką. Praca zmianowa w ekipie 7 kucharzy i 6 pomocy kuchennych.

Wyposażenie kuchni: 11 palników, płyta grill flat/ryflowana, bemary na zupy, piec konwekcyjny Rational 6-półkowy z 2017 roku, Piec Konkwekcyjny Bartscher, CHŁODNIA, patelnia uchylna, lampy grzejące na wydawce; powierzchnia kuchni 60m2, zaplecze 110m2.

Jestem młodym restauratorem, z 7 letnim doświadczeniem. Stawiam na pracę zespołową, rewelacyjną atmosferę w kuchni oraz jakość serwowanych dań. Nie oszczędzamy na produktach, wyposażeniu oraz warunkach pracy – ale dajemy z siebie 100% :-)

Na prośbę podeślę zeszłoroczną i aktualną kartę menu w formacie .pdf

Informacje i zadania Kucharza są standardem, które szczegółowo omawiamy na rozmowie kwalifikacyjnej. Osobom zainteresowanym polecam przejrzenie naszego profilu na FB oraz TripAdvisor - Goście naszej restauracji wracają co roku i co roku są tak samo zadowoleni.

Szukam osoby, która z zaangażowaniem podejmie współpracę z zespołem restauracji Lazur

i podtrzyma dotychczas wypracowaną renomę.

Telefonicznie udzielę dalszych informacji :-)

Proszę o wysyłanie CV na adres mailowy podany w ogłoszeniu; kontakt przez OLX lub telefoniczny:

+ 48692 968 060

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy

Kamil Chodakowski

Restauracja "Lazur" Sarbinowo