Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Kucharz Warszawa (Bemowo) z Bemowo, zobacz zdjęcie
Kucharz Warszawa (Bemowo)
Jeżeli szukasz nowych wyzwań, chcesz pracować w kreatywnym zespole, masz pozytywne nastawienie do pracy, zdobyłeś wykształcenie gastronomiczne i masz umiejętności, jesteś pełen optymizmu – zgłoś się do nas!Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku kucharza.Lokalizacja: Warszawa (Bemowo). Wymagania:-dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,-doświadczenie na stanowisku kuch ...
Bistro na Bemowie poszukuje KUCHARZA
CieKawa Cafe&Bistro na warszawskim Bemowie szuka Kucharza do pracy w pełnym wymiarze godzin. Wymagamy doświadczenia, dobrej organizacji pracy, uczciwości i sumienności. Mile widzana kreatywność, właśne pomysły i zaanagażowanie. Zapewniamy elastyczne godziny pracy oraz pracę z zgranym, miłym zespole.
Restauracja zatrudni kucharza : kucharz zimnej kuchni z Bemowo, zobacz zdjęcie
Restauracja zatrudni kucharza : kucharz zimnej kuchni
Praca dla kucharza na zimnej kuchni. Standardowy zakres obowiązków. Kuchnią ciepłą zajmuje się kucharz zmianowy.Typ kuchni: włoska, polskaPraca w systemie 2/2Wymagane doświadczenie na zimnej kuchni.Posiadamy stabilny zespół, miłą atmosferę w pracy, wypracowane standardy, możliwości realizacji własnych pomysłów. Do ...
Kucharza lub kucharkę do burgerowni na Bemowie z Bemowo, zobacz zdjęcie
Kucharza lub kucharkę do burgerowni na Bemowie
Kucharza - kucharkę z doświadczeniem do burgerowni na Bemowie Szukamy samodzielnego kucharza do burgerowni znajdującej się na warszawskim Bemowie. Do obowiązków należałoby: produkcja żywności, dbanie o czystość w lokalu, sporządzanie dziennych bilansów i rozliczeń - wszystkiego nauczymy to nic skomplikowanego. Możliwość elastycznego grafiku. Stawka od. 16zł na godz. na rękę. W zależnoś ...
Pizzer / kucharz
Poszukuję pizzera / kucharza na bemowo do pizzerii na ul Wyki 2C PIZZERIA ZLOTa 65Kontakt tel 534296317. Praca może być dodatkowa lub na stałę
Kucharka do cateringu
Witam, Mały rodzinny catering na Jelonkach poszukuje Pani z dobrym smakiem i znajomością kuchni POLSKIEJ. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 + jeden weekend w miesiącu. Dobre warunki finansowe.
Więcej ogłoszeń

Osoba do obsługi grilla oraz do obsługi klienta

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 01/04/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Sezonowa
  • Rodzaj umowy Umowa zlecenie
W związku ze zbliżającym się sezonem letnim, poszukujemy osób chętnych do pracy w ogródku piwnym na Bemowie (Jelonki) na stanowisko obsługi grilla oraz osoby do obsługi klienta.

· Kucharz 17/18 zł/h

· Kelner/-ka 14zł/h

Oferujemy pracę od 15 kwietnia do końca września, gwarantując minimum 180 godzin miesięcznie – większa ilość do uzgodnienia. Umowa zlecenie.

Preferujemy zatrudnienie na cały sezon, choć rozważymy również chęć pracy w kuchni na Hali Piłkarskiej na stałe, poza sezonem.

Od kucharzy wymagamy przede wszystkim chęci oraz przynajmniej podstawowego obycia z gastronomią oraz organizacji własnego stanowiska pracy i czasu. Do zadań należeć będzie pomoc w produkcji i przygotowaniach towaru do sprzedaży, przygotowywanie, wydawanie dań grillowanych, kontrola i monitorowanie sprzedaży oraz dbanie o czystość miejsca pracy.

Od osoby obsługującej klienta wymagamy zaangażowania, doświadczenia z kasą fiskalną i terminalem, choć nie jest to warunek konieczny – kasa jest prosta, do szybkiego nauczenia.

W dni powszednie pracujemy w godz. 12-23, w weekendy zaś 11-23.

W sezonie letnim odbędzie się też kilka imprez plenerowych w parku, podczas których godziny pracy ulegają zmianie – zaczynamy wcześniej i pracujemy ok godz. dłużej.

Od obu stanowisk bezwzględnie wymagamy:

· Aktualnych badań

· uczciwości

· rzetelności i zaangażowania w wykonywaną pracę

· samodzielnego myślenia, organizacji swojego czasu i stanowiska pracy

· komunikatywności, miłej aparycji i chęci do pracy

Na grillu serwujemy prostą kuchnię polską. Dania nie są monotonne, a praca jest ciekawa i interesująca. Mile widziane własne pomysły kulinarne.