Usługi księgowe i kadrowo-płacowe 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania22/12/2020
Rozpoczynasz prowadzenie działalności gospodarczej lub nie jesteś zadowolony z obsługi dotychczasowego biura? Zapraszam do biura rachunkowego PiK Tomasz Wlazły Usługi księgowe i kadrowo płacowe. Oferta biura obejmuje: - prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów; - prowadzenie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych; - prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej; - więcej szczegółów na stronie: www.piktw.pl Atuty biura to: - indywidualne podejście do każdego Klienta; - konkurencyjne ceny; - programy rabatowe dla nowych i stałych Klientów. Biuro posiada ubezpieczenie OC. Dla każdego Klienta wycen usług księgowych i kadrowo-płacowych dopasowana jest indywidualnie. Po otrzymaniu wiadomości e-mail lub kontakcie telefonicznym przesyłam krótką ankietę i w oparciu o nią przesyłam wycenę. Atrakcyjne rabaty dla nowych klientów oraz za polecanie usług. Zapraszam do współpracy.
Tomasz(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 12-2020
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Września