Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Biuro Rachunkowe MJ - księgowość wraz z kadrami i płacami 123zł/mc z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Biuro Rachunkowe MJ - księgowość wraz z kadrami i płacami 123zł/mc
Biuro Rachunkowe M-J zajmuje się pełną obsługą księgową i kadrową mikro, małych,średnich i dużych firm. W zakresie swoich działań oferujemy również usługę doradczą z zakresu organizacji i prowadzenia firmy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie zwracając uwagę na jego uwarunkowania i zamierzenia biznesowe. Czas i termin spotkań z Klientem dostosowujemy do potrzeb i możliwości Klienta. Dzia ...
Usługi księgowe
Biuro Rachunkowe Marzena Żukrowska - Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów- Ryczałt (do 20 dokumentów, za każdy następny 2 zł). 200 zł (dla nie VAT-owców) 300 zł (dla firmy z VAT) - kadry i płace od 40 zł (umowa-zlecenie), 50 zł (umowa o pracę) - rozliczenia z ZUS.
Księgowa od 150 zł
Biuro Rachunkowe Machajska Anna, ul. Energetyczna, Wrocław rozlicza: - Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów- Ryczałt (do 20 dokumentów, za każdy następny 2 zł). 150 zł (dla nie VAT-owców) 200 zł (dla firmy z VAT) - kadry i płace od 30 zł (umowa-zlecenie), 50 zł (umowa o pracę) - rozliczenia z ZUS.
Nie tylko księgowość ale pomoc podparta fachową wiedzą.
Wspieramy małe i średnie firmy w zakresie księgowości, kadr i płac. Oferujemy pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z założeniem i prowadzeniem każdej firmy.Wykonujemy wszystkie czynności z zakresu obsługi księgowej do jakich zgodnie z obowiązującymi przepisami zobowiązany jest przedsiębiorca wobec organów finansowych i podatkowych oraz innych podmiotówDzięki nam możesz skupić się, ...
usługi księgowo-podatkowe , kadry , zus
usługi księgowo-podatkowe , kadry , zus
Miła, profesjonalna obsługa księgowa
Oferuję profesjonalną obsługę księgową dla podmiotów jednoosobowych, spółek cywilnych i podmiotów prawnych. Posiadam wieloletnią praktykę zawodową na stanowisku głównej księgowej w firmie produkcyjnej jak i samodzielnej księgowej obsługującej podmioty z działalnością handlową, usługową, w tym budowlaną, posiadam certyfikat MF. Jestem osobą z wysoką kulturą osobistą. Oferuję przystępne ceny. For ...
ROZLICZENIA PIT ZA ROK 2018 - SzybkO TaniO ProfesjonalniE z Wroclaw, zobacz zdjęcie
ROZLICZENIA PIT ZA ROK 2018 - SzybkO TaniO ProfesjonalniE
ROZLICZENIA PIT ZA ROK 2018DOŚWIADCZENIE! SZYBKO! PROFESJONALNIE!ZAPEWNIAM PEŁNĄ DYSKRECJĘ.$ PIT-28 - DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA - RYCZAŁT / NAJEM MIESZKANIATERMIN ODDANIA ZEZNAŃ - DO 31 STYCZNIA 2019$ PIT-37 ( umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie PIT-11, PIT-8C, PIT-40A, PIT-11A ) wraz zewszystkimi ulgami $ PIT-36 ( działalność gospodarcza w systemie progresywnym, działalność nierejestrowan ...
Więcej ogłoszeń

Biuro rachunkowe (język rosyjski, ukraiński, angielski) Бухгалтерское бюро (русский язык)

Dodaj takie ogłoszenie!

Biuro Rachunkowe Ancile powstało na bazie wieloletniego doświadczenia zawodowego oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Jesteśmy zawsze na bieżąco z nowymi przepisami i normami prawnymi.

Naszym priorytetem jest elastyczność oraz dostosowanie się do indywidualnych wymagań naszych klientów.

Zapewniamy wsparcie tak, aby Przedsiębiorca mógł skupić się na pomysłach, rozwoju i przewagi konkurencyjnej Swojej Firmy, a księgowość powierzona Nam przestała być jego problemem.
Obsługa polskich i zagranicznych podmiotów realizowana w języku polskim, rosyjskim, angielskim.

Księgowość:

1. Prowadzenie Ksiąg Handlowych, Ksiąg Przychodów i Rozchodów, Ryczałtu i Kart Podatkowych
2. Opracowywanie zakładowych planów kont
3. Sporządzanie planów amortyzacji oraz prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych
4. Prowadzenie ewidencji VAT
5. Sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT
6. Sporządzanie zeznań rocznych
7. Sporządzanie bilansu i sprawozdania finansowego

Kadry i płace:
1. Sporządzenie list wynagrodzeń pracowników
2. Prowadzenie dokumentacji płacowej i kadrowej
3. Sporządzenie deklaracji rozliczeniowych dla celów ZUS i PFRON


Pozostałe usługi:
1. Przygotowanie dokumentacji rejestracyjnej dla nowych podmiotów
2. Rejestracja zmian KRS, CEIDG
3. Sporządzanie przelewów dotyczących należności publiczno-prawnych w imieniu klienta
4. Reprezentowanie klientów w kontaktach z Urzędami Skarbowymi , ZUS oraz innymi organami kontroli

Ceny usług Biura Rachunkowego Ancile ustalane są na drodze indywidualnych negocjacji, z uwagi na zróżnicowane potrzeby naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy!


Бухгалтерское бюро Ancile основано на базе многолетнего опыта и постоянного повышения квалификации. Мы обладаем актуальной информацией обо всех изменениях в законодательстве.

Приоритетом обслуживания клиентов нашего бюро является гибкость и индивидуальный подход к запросам каждого из них.

Предоставляем поддержку такого уровня, чтобы Предприниматель мог сосредоточиться на идеях развития и повышения конкурентоспособности своей фирмы, а бухгалтерский учет доверенный нам перестал быть для него проблемой.

Обслуживание польских и иностранных предприятий организовано в польском, русском и английском языках.

Цены на услуги Бухгалтерского бюро Ancile устанавливаются индивидуально, исходя из документооборота и формы налогообложения.

Будем рады сотрудничать с Вами!