Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Biuro Rachunkowe Saldo Plus - Z nami zawsze Saldo Plus! z Ochota, zobacz zdjęcie
Biuro Rachunkowe Saldo Plus - Z nami zawsze Saldo Plus!
„Saldo Plus” sp. j. to biuro rachunkowe aktywnych osób, które poprowadzi bezpiecznie Twoją rachunkowość.Księgujemy, doradzamy, prowadzimy obsługę kadrowo-płacową, pomagamy przy sporządzaniu pism i wniosków.Specjalizujemy się w sprawach trudnych. Obsługujemy firmy o każdym profilu i formie prawnej.Powierzając nam swoją rachunkowość, jesteś ubezpieczony gwarancją naszego OC dla biur rachunkowych.Doś ...

Biuro Rachunkowe "INNA" - usługi księgowe

Dodaj takie ogłoszenie!

"INNA" Sp. z o.o. to biuro rachunkowe zarządzane przez dwie energiczne kobiety,
dla których księgowość to pasja.
Oferujemy kompleksowe usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe, a także dodatkową pomoc w zakresie przygotowania pism oraz wniosków. Obsługujemy firmy o różnym profilu działalności i formie prawnej.
Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług, z gwarancją Twojego spokoju i bezpieczeństwa. Posiadamy aktualne ubezpieczenie OC działalności biura rachunkowego.
Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują profesjonalne i terminowe wykonywanie powierzonych nam zadań.


Prowadzenie własnej działalności nie jest łatwe i my to doskonale rozumiemy. Pozwól nam zająć się wszystkim co jest związane z obsługą księgową i kadrowo-płacową Twojej firmy. Z nami możesz skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojej działalności.Biuro Rachunkowe "INNA" Sp. z o.o.
ul.Niemcewicza 7/9 lok.173
02-022 Warszawa

tel. 790 800 886 e-mail: biuro@inna.net.pl

fb: https://web.facebook.com/biurorachunkoweinna/

Szczegółowe warunki współpracy i koszty usług ustalane są indywidualnie z każdym klientem w zależności od zakresu usług, formy prowadzonej działalności, liczby zatrudnionych i ilości dokumentów.

Zapraszamy do kontaktu.