Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
KSIĘGOWOŚĆ 30% taniej ! z Gdańsk, zobacz zdjęcie
KSIĘGOWOŚĆ 30% taniej !
W związku z dalszym dynamicznym rozwojem grupy TENEO ogłaszamy promocję na usługi księgowe Biura Rachunkowego TENEO.Dla nowych Klientów, na start*, mamy księgowość 30% tańszą .PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO.Dlaczego warto wybrać TENEO?Dlaczego warto wybrać nasze biuro ?W Teneo nie liczymy podatków, my nimi zarządzamy dbając o interes naszych klientów.Jesteśmy w stałym kontakcie i analizuje ...

Księgowy z doświadczeniem - Biuro Rachunkowe MG-Finanse 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania20/05/2019
  • Lokalizacja

Księgowość nie jest twoją pasją, ale przykrym obowiązkiem, który związany jest z prowadzeniem Twojej firmy? Nadmiar obowiązków powoduje, że nie starcza Ci czasu na zajmowanie się codziennymi obowiązkami związanymi z księgowością? Wybierz biuro rachunkowe Gdańsk MG-Finanse. Zajmujemy się prowadzeniem księgowości, sporządzaniem zeznań, deklaracji, umów. Obsługujemy również kadry i płace. Zapewniamy sprawną współpracę z RIF w kwestii rozliczenia oraz szybki zwrot środków z Unii Europejskiej. Pomożemy Ci postawić pierwsze kroki w nowej działalności. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla małych przedsiębiorstw oraz dla dużych spółek.


Do oferty księgowości dla spółek wchodzi przede wszystkim prowadzenie ksiąg handlowych oraz ksiąg przychodów i rozchodów. Starannie odnosimy się do powierzonych nam zadań tak, aby, jak najlepiej zoptymalizować koszty oraz zwiększyć zyski klientów. Rozwiążemy wszystkie problemy, rozwiejemy wątpliwości oraz podejmiemy wspólnie najkorzystniejszą decyzję. Dzięki naszej pomocy bardzo szybko zostaną sporządzone sprawozdania finansowe, zeznania i deklarację podatkowe CIT, PIT i VAT, a także dzięki kompleksowej obsłudze kadrowo-płacowej łatwo i przejrzyście można rozliczyć się z ZUS, Urzędem Skarbowym, jak i z pracownikami.


Jesteśmy otwarci na współpracę. Zapewniamy najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem!


https://mg-finanse.pl/


Tel: 600 850 640

E-mail: biuro.godlewski@gmail.com