Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

KSIĘGOWOŚĆ –KPiR od 49,00 zł !!! Spółki z o.o. od ..........!!!

Dodaj takie ogłoszenie!
Biuro Rachunkowe „MOJA FIRMA” świadczy kompleksową obsługę księgową dla podmiotów z różnych branż i różnych form prawnych.

Usługi prowadzimy zarówno w naszym Biurze jak i u Klienta, a także zdalnie. Biuro czynne cały tydzień ( w niedzielę tylko na życzenie Klientów).

Zapraszamy do współpracy zarówno firmy jednoosobowe jak i spółki.

Dla osób samodzielnie prowadzących ewidencje świadczymy usługi jednorazowe - konsultacje, instrukcje, szkolenia z zakresu prowadzonych ewidencji, itp.,

Świadczymy również usługi „KSIĘGOWOŚĆ NA ODLEGŁOŚC” tzn. bez fizycznego dostarczania dokumentów do biura. Dokumenty Firmy pozostają w Biurze Klienta.

W przypadku użytkowania własnego programu przez Klienta - oferujemy pracę zdalną połączoną z kilkoma wizytami w miesiącu w Firmie Klienta. Dokumenty Klienta pozostają przez cały czas na terenie Jego Firmy.

Proponujemy również usługę nadzoru nad działem księgowym.

RABAT 20% PRZEZ 6 MIESIĘCY - dla rozpoczynających działalność.

Licencja Ministra Finansów z 2000r. nr 20578/00, ubezpieczenie OC dla Biur Rachunkowych.
CERTYFIKAT RZETELNEGO BIURA RACHUNKOWEGO.
Ceny najniższe w regionie!!!
Liczne promocje!!!
Zapraszamy na naszą stronę!!!


Bardzo prosimy Nowych Klientów o kontakt telefoniczny, celem ustalenia daty i godziny pierwszego spotkania.

Dziękujemy:)


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Bydgoszcz, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
USŁUGI KSIĘGOWO RACHUNKOWE
Usługi księgowe. Kpir, ryczałt, kadry, płace, zus, gus i inne. Tanio. Od 60 zł. Certyfikowana księgowa. Biuro rachunkowe.
poprowadzę księgowość
pełna księgowość, KPiR, rozliczenia z US, podatki, ZUS, płace, sporządzanie sprawozdańdoświadczenie jako księgowa w firmie produkcyjnej, dodatkowo poprowadzę rozliczenia finansowe firm/stowarzyszeń
Poprowadze ksiegowosc
Poprowadze ksiegowosc malych i duzych firm, wyprowadze zalegloscikontat 796 411 295