Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

KSIĘGI HANDLOWE - KPIR -NIEDROGO, SOLIDNIE

Dodaj takie ogłoszenie!

Biuro Rachunkowe "MOJA FIRMA"
Prowadzimy: Księgi Handlowe, Książkę Przychodów i Rozchodów, ewidencje dla ryczałtowców, rozliczenia pracownicze (kadry, płace, ZUS, PFRON, itp.), sprawozdania do GUS oraz wszelkie inne, niezbędne ewidencje.
Pomagamy: w założeniu Firmy, Jej prowadzeniu i likwidacji, a także w zakresie kontroli kosztów i inne.
Obsługujemy: Firmy jednoosobowe, spółki cywilne, spółki jawne, spółki partnerskie, spółki komandytowe, spółki z o.o., prywatny najem, wspólnoty mieszkaniowe, stowarzyszenia i fundacje....
Rozliczamy: apteki, sklepy, hurtownie, produkcję, usługi, najem...
Prowadzimy: jednorazowe konsultacje i przeszkolenia dla osób samodzielnie prowadzących Książkę Przychodów i Rozchodów.

Jeżeli użytkujecie Państwo własny program księgowy możliwa praca zdalna połączona z kilkoma wizytami w miesiącu w Państwa Firmie. Państwa dokumenty pozostaną na terenie Państwa Firmy.

Świadczymy również usługi „KSIĘGOWOŚĆ NA ODLEGŁOŚC” tzn. bez fizycznego dostarczania dokumentów do biura.

oraz

Nadzór nad księgowością - "GŁÓWNA KSIĘGOWA NA ODLEGŁOŚĆ" - usługa zdalna połączona z kilkoma wizytami w miesiącu, w Firmie Klienta.

Właścicielka Biura posiada licencję Ministra Finansów z 2000 r. nr 20578/00, ponad 30-letnie doświadczenie w branży.


BIURO CZYNNE CAŁY TYDZIEŃ !!!!!

SOLIDNIE-TANIO-RZETELNIE!!!

LICZNE PROMOCJE.

ZAPRASZAMY!!!

Bardzo prosimy Nowych Klientów o kontakt telefoniczny, celem ustalenia daty i godziny pierwszego spotkania.

Dziękujemy:)


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Bydgoszcz, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Twój PIT za rok 2016 z Bydgoszcz, zobacz zdjęcie
Twój PIT za rok 2016
Rozliczymy za Ciebie Twoje zeznanie podatkowe. Nie masz czasu, lub tez nie wiesz jak się za to zabrać? Zleć rozliczenie swojego podatku nam. Wykonamy to dla Ciebie szybko i rzetelnie. Gotowe zeznanie otrzymasz od nas w ciągu 24 godzin od przesłania swojego zgłoszenia, prawda że szybko?! Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu. Cena za jedno rozliczenie to tylko 30 zł. Przy trzech lub więcej ra ...