Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

KSIĘGI HANDLOWE - KPIR -NIEDROGO, SOLIDNIE

Dodaj takie ogłoszenie!

Biuro Rachunkowe "MOJA FIRMA"
Prowadzimy: Księgi Handlowe, Książkę Przychodów i Rozchodów, ewidencje dla ryczałtowców, rozliczenia pracownicze (kadry, płace, ZUS, PFRON, itp.), sprawozdania do GUS oraz wszelkie inne, niezbędne ewidencje.
Pomagamy: w założeniu Firmy, Jej prowadzeniu i likwidacji, a także w zakresie kontroli kosztów i inne.
Obsługujemy: Firmy jednoosobowe, spółki cywilne, spółki jawne, spółki partnerskie, spółki komandytowe, spółki z o.o., prywatny najem, wspólnoty mieszkaniowe, stowarzyszenia i fundacje....
Rozliczamy: apteki, sklepy, hurtownie, produkcję, usługi, najem...
Prowadzimy: jednorazowe konsultacje i przeszkolenia dla osób samodzielnie prowadzących Książkę Przychodów i Rozchodów.

Jeżeli użytkujecie Państwo własny program księgowy możliwa praca zdalna połączona z kilkoma wizytami w miesiącu w Państwa Firmie. Państwa dokumenty pozostaną na terenie Państwa Firmy.

Świadczymy również usługi „KSIĘGOWOŚĆ NA ODLEGŁOŚC” tzn. bez fizycznego dostarczania dokumentów do biura.

oraz

Nadzór nad księgowością - "GŁÓWNA KSIĘGOWA NA ODLEGŁOŚĆ" - usługa zdalna połączona z kilkoma wizytami w miesiącu, w Firmie Klienta.

Właścicielka Biura posiada licencję Ministra Finansów z 2000 r. nr 20578/00, ponad 30-letnie doświadczenie w branży.

CERTYFIKAT RZETELNEGO BIURA RACHUNKOWEGO - od 1.11.2016 rezygnacja z udziału w programie CIK, w związku z wprowadzeniem, nieuzasadnionych naszym zdaniem , opłat dodatkowych.
BIURO CZYNNE CAŁY TYDZIEŃ !!!!!

SOLIDNIE-TANIO-RZETELNIE!!!


ZAPRASZAMY!!!

Bardzo prosimy Nowych Klientów o kontakt telefoniczny, celem ustalenia daty i godziny pierwszego spotkania.

Dziękujemy:)


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Bydgoszcz, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
poprowadzę księgowość
pełna księgowość, KPiR, rozliczenia z US, podatki, ZUS, płace, sporządzanie sprawozdańdoświadczenie jako księgowa w firmie produkcyjnej, dodatkowo poprowadzę rozliczenia finansowe firm/stowarzyszeń