Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Tarot magów - J. W. Suliga

139 zł
Dodaj takie ogłoszenie!


Kultowy Tarot Magów - Jan Witold Suliga - Jan Opaliński - komplet kart Tarota z książką


KOSZT TRANSPORTU NA TERENIE KRAJU - POCZTA POLSKA EKONOMICZNY 12 PLN

KSIĄŻKA ORAZ TALIA KART


"(Tarot Magów) Powstał na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku jako owoc studiów oraz praktyk duchowych sprzężonych z jednej strony z tradycją Zakonu Złotego Brzasku, z drugiej – z coraz głębszym poznawaniem kabalistyczno-hermetycznych tajemnic tarota marsylskiego.

Proces tworzenia Tarota Magów dzielił się na cztery etapy.

Etap pierwszy, najdłuższy, wiązał się ze wspomnianymi studiami, badaniami, praktykami medytacyjnymi i wizualizacyjnymi. W ich trakcie doszło do zobrazowania w umyśle określonych wizji oraz ich zobiektywizowania w formie obrazu bądź szeregu obrazów będących odwzorowaniem arkanów Wielkich i Małych Wtajemniczeń Tarota.

Etap drugi polegał na przetworzeniu owych wyobrażeń w ikony, które następnie rysowałem i malowałem na papierze. W ten sposób zrodziła się „talia matka” Tarota Magów; mój – jak ówcześnie sądziłem - osobisty tarot.

Etap trzeci to plastyczne opracowanie kart „talii matki” dokonane przez Jana Opalińskiego, który uzdatnił je pod względem artystycznym.

Czwarty etap to druk Tarota Magów i jego pierwsze, potem drugie i trzecie, ostatnie wydanie.

Później nastąpiła długa, niemal dwudziestoletnia przerwa, Tarot Magów obrastał legendą, stał się talią kultową, niemal niedostępną, bo przeze mnie nie wznawianą. Dlaczego zatem, po dwudziestu latach postanowiłem wznowić wydanie tej talii? Bo jest tego warta. Bo zawiera całe moje, ówczesne doświadczenie obcowania z tarotem. Od tego czasu minęło sporo lat. Moja znajomość kabały, tarota i ezoterycznej duchowości stała się o wiele głębsza. Jej źródeł wszakże szukać trzeba w początku. Początek (Głupiec) szuka w świecie kresu (Świata), nie wiedząc, że sam jest Światem - bezkresem odwiecznych początków. Oto cała tajemnica wędrówki Głupca. I najistotniejszy sekret Tarota Magów. Reszta to komentarze…" Jan Witold Suliga

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Praga Południe
Proponowane
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Skorowidz miejscowości Rzeczypospolitej Bystrzycki z Praga Poludnie, zobacz zdjęcie
Skorowidz miejscowości Rzeczypospolitej Bystrzycki
850 zł
Skorowidz miejscowości Rzeczypospolitej Bystrzycki Inż. Tadeusz Bystrzycki "Skorowidz miejscowości Rzeczypospolitej Polskiej z oznaczeniem terytorialnie im właściwych władz i urzędów oraz urządzeń komunikacyjnych", Wydawnictwo Książnicy Naukowej w Przemyślu, brak daty wydania, format ~ A4, 2085 numerowanych stron plus dwie kartki z reklamami. STAN: Bardzo dobry Książk ...
album z kompletem monet 2 zł okolicznościowe 1995-2008 z Praga Poludnie, zobacz zdjęcie
album z kompletem monet 2 zł okolicznościowe 1995-2008
2 000 zł
Album na monety 2 zł GN wyemitowane przez NBP w latach 1995 do 2008 włącznie( z miastami i województwami.). Format A4, 7 kart, na stronie 25 otworów na monety ( bez kapsli ),na pierwszej stronie 21 otworów, na ostatniej stronie jedno miejsce rezerwowe – bez opisu. Album zawiera wszystkie monety z lat 1995-2008 !!!więcej zdjęć mogę wysłać na maila W Warszawie możliwy odbiór osobisty.
WSZYSTKIE DZIEŁA LENINA  z Praga Poludnie, zobacz zdjęcie
WSZYSTKIE DZIEŁA LENINA
Proszę o kontakt
Sprzedam Dzieła Lenina. Tomy od 1 do 47. Nie używane,twarda oprawa. W orginalnych opakowaniach 84 rok wydania.250PLN.Chętnych zapraszam. Mam też inne książki o tej tematyce i gadżety.
Wielki Atlas Europy - 127 kart z Praga Poludnie, zobacz zdjęcie
Wielki Atlas Europy - 127 kart
20 zł
"Wielki Atlas Europy" - 127 kart w segregatorze Wydawnictwo De Agostini
Prawo spadkowe Skowrońska Bocian z Praga Poludnie, zobacz zdjęcie
Prawo spadkowe Skowrońska Bocian
10 zł
Prawo spadkowe Skowrońska Bocian wydanie 4 2006
Geografia powszechna PWN 5 tomów
30 zł
Geografia Powszechna PWN 5 tomowa. Stan bardzo dobry. Rok wydania 1962.Preferowany odbiór osobisty, ew. wysyłka kurierem 30,- PLN
Tanie książki, kosmetyki, perfumy, mgiełki, maseczki, balsamy, bransoletka  z Praga Poludnie, zobacz zdjęcie
Tanie książki, kosmetyki, perfumy, mgiełki, maseczki, balsamy, bransoletka
30 zł
Sprzedam!Książki nie używane, stan nowy. Kosmetyki nie używane, lub użyte jeden raz. Do zamówienia należy doliczyć kwotę wysyłki. Istnieje też możliwość odbioru Warszawa Praga-Południe. Ceny podane na produktach. Przy większej ilości możliwość negocjacji ceny. ZAPRASZAM!
Więcej ogłoszeń