Jezus. Ewangelia Łukasza we współczesnym języku polskim 

10 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania19/04/2019
Jezus. Ewangelia Łukasza we współczesnym języku polskim. Blisko 2000 lat temu przyszedł na świat Syn Boży Jezus, którego życie i śmierć zaważyły na dziejach ludzkości. Łukasz, lekarz żyjący w I wieku n.e., zebrał informacje od ludzi, którzy osobiście znali Jezusa i słuchali Jego nauk. Czytając Ewangelię wg św. Łukasza widzimy, jak ogromnej przemianie uległo życie wielu ludzi, którzy spotkali Jezusa i uwierzyli jedynej w swoim rodzaju nauce o możliwości pojednania człowieka z Bogiem i osiągnięcia wewnętrznego pokoju. Zdjęcia zamieszczone w tekście pochodzą z filmu Johna Heymana pt. "Jezus". Czytając Ewangelię wg św. Łukasza widzimy, jak ogromnej przemianie uległo życie wielu ludzi, którzy spotkali Jezusa.

wyd.Living Bibles International 1984; str. 96. Stan widoczny na zdjęciach. Bardzo dobrym stanie. Proszę odpisu sms-a 796-064-529

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Konstancin-Jeziorna
Proponowane
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Podręczniki i Ćwiczenia podstawy konstrukcji maszyn itp. z Konstancin-Jeziorna, zobacz zdjęcie
Podręczniki i Ćwiczenia podstawy konstrukcji maszyn itp.
190 zł
Posiadam nowe podręczniki i Ćwiczenia do technikum samochodowego.Podstawy konstrukcji maszyn. Itp,jak na zdjęciach. Wszystkie nowe. Jeden pełny komplet .