Quizy edukacyjne 8-9 lat Xplore Team CzuCzu 

10 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania12/11/2020
Quizy edukacyjne Xplore Team pomagają rozwijać zainteresowania dzieci w wieku szkolnym, wspierać ich rozwój oraz zaskakiwać ciekawostkami z różnych dziedzin. Książeczka zawiera ponad 120 różnorodnych zagadek, które pobudzają wyobraźnię i spostrzegawczość, poszerzają słownictwo dzieci oraz inspirują je do poznawania świata. Quizy edukacyjne zapewniają ciekawie spędzony czas, z dala od ekranu komputera. Mając poręczny format doskonale sprawdzają się w podróży. Produkty marki Xplore Team projektowane są przez zespół pedagogów i psychologów rozwojowych. Do współpracy zaproszeni zostali również ilustratorzy, którzy dbają o to aby produkty przyciągały uwagę oraz pobudzały zmysły maluchów. Wykonane są z grubej i twardej tektury wysokiej jakości o zaokrąglonych brzegach dzięki czemu zabawka może służyć kilku dzieciom. Staranność przygotowania książeczek, zabaw kreatywnych czy puzzli wspomaga rozwój dziecka i stymuluje do podjęcia kolejnych wyzwań dając wiele radości najmłodszym i poczucie dobrze wydanych pieniędzy rodzicom. Rekomendowane przez CzuCzu. Quizy jak nowe. Proszę mieć na uwadze: - nie odpowiadam na smsy, - odbiór osobisty w Swarzędzu, - za dodatkową opłatą możliwa wysyłka tylko i wyłącznie rejestrowana zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej, - nie wysyłam za pobraniem, - nie dokonuję wymian na inne przedmioty, - podana cena nie podlega negocjacjom, - rezerwacja maksymalnie do 24h, - nie odpowiadam na pytania, na które odpowiedź jest w treści ogłoszenia, - ogłoszenie wystawione na innych grupach. Szanuj mój i swój czas! Przemyśl sprawę zanim się umówisz na odbiór. Jeśli wiesz, że nie dotrzesz, poinformuj mnie o tym.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Swarzędz