Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zdania. 

40 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania27/09/2019
  • Lokalizacja

Poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę, spędzając z nimi ferie w górach! Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy!

W trzecim tomie przygód Pucia nadchodzi czas na wzbogacanie zasobu słów dziecka, rozwijanie mowy zdaniowej (zdania stają się coraz bardziej złożone) oraz naukę stosowania podstawowych reguł gramatyki (np. odmiany rzeczownika i czasownika).

Zabawa z tą książką jest wsparciem dla rozwoju tych właśnie umiejętności językowych.

Celowo prosta w formie i wzbogacona pięknymi ilustracjami seria wydawnicza w naturalny sposób wspomaga rozwój mowy dziecka.

Monika(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 11-2018
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Mokotów
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Fredi 3 tomy Dietlof Reiche  z Mokotów, zobacz zdjęcie
Fredi 3 tomy Dietlof Reiche
20 zł
"ogłoszenie widoczne = aktualne" Fredi 3 tomy w etui Dietlof Reiche, książki dla dzieci 8+. Książki w bardzo dobrym stanie. "zobacz inne moje oferty"
Franklin rządzi się Paulette Bourgeois, Brenda Clark z Mokotów, zobacz zdjęcie
Franklin rządzi się Paulette Bourgeois, Brenda Clark
6 zł
Franklin lubi bawić się z przyjaciółmi. Niestety lubi też zawsze mieć ostatnie słowo, co wcale nie podoba się jego kolegom. Żółwik szybko dochodzi do wniosku, że nie warto się kłócić i czasami lepiej ustąpić innym.
DeAgostini Wesoła Farma z Mokotów, zobacz zdjęcie
DeAgostini Wesoła Farma
10 zł
Oferuję serię Wesoła Farma wydawnictwa DeAgostini. Mam numery od 1 do 60. Szczegółową listę na życzenie mogę wysłać na e-mail. W każdej książeczce jest krótki opis życia na wsi, zwierząt hodowlanych i funkcji, które pełnią w obejściu, a na koniec wesoła historia. Wszystko jest opatrzone kolorowymi ilustracjami. Podana cena jest ceną za sztukę. Przy zakupie całej serii mogę zaoferować 10% rabatu. P ...
Niesforny Alfabet G. Kasdepke JAK NOWA z Mokotów, zobacz zdjęcie
Niesforny Alfabet G. Kasdepke JAK NOWA
Wymiana/zamiana
Niesforny Alfabet G. KasdepkeJAK NOWA
"Reksio - Wielka księga przygód" z Mokotów, zobacz zdjęcie
"Reksio - Wielka księga przygód"
15 zł
Sprzedam książkę dla dzieci „Reksio - Wielka księga przygód”, wydawnictwa Papilon Publicat S.A. z 2008r., 26 rozdziałów (przygód), stron 268, twarda oprawa. Stan dobry, niepozaginane strony, czysta, niezniszczona. Raczej odbiór osobisty, bo paczka kosztowałaby kilkanaście zł, gdyż książka jest duża 21,5 cm x 30 cm x 2,8 cm i waży blisko 1 kg.
Pakiet 4 książek Mikołajek + Jaśki  z Mokotów, zobacz zdjęcie
Pakiet 4 książek Mikołajek + Jaśki
100 zł
"ogłoszenie widoczne = aktualne" Pakiet 4 książek Mikołajek + Jaśki. Tytuły: Nowe przygody Mikołajka, Nowe przygody Mikołajka tom 2, Nieznane przygody Mikołajka, Jaśki. Książki w twardych okładkach bez uszkodzeń stan bardzo dobry. "zobacz inne moje oferty"
Więcej ogłoszeń