Nowoczesny Inwestor DANIEL SIWIEC. Super Książka. POLECAM !!! 

50 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania01/06/2020
  • Lokalizacja

NOWOCZESNY INWESTOR
Jak skutecznie zarabiać na nieruchomościach
Z czystym sumieniem polecam tę lekturę początkującym inwestorom, którzy albo już branżę wybrali albo się zastanawiają. Z pewnością może ona być tą jedyną na początek – bez owijania w bawełnę i przedłużania w kilka godzin lektury poznasz podstawy inwestowania w nieruchomości.

Co da Ci ta książka?

Kreatywne modele finansowania przy niewielkim kapitale

Praktyczne wskazówki jak zacząć inwestować w nieruchomości

Sprawdzone strategie w co i jak inwestować

Dźwignie, które pozwolą generować większe zyski

Czego się z niej nauczysz?

Jak znaleźć okazję lub wykreować jej potencjał

Jak stworzyć biznes oparty na nieruchomościach

Jak zwiększyć wartość nieruchomości

Jak zarabiać więcej na inwestowaniu.

Jeśli ciekawi cię kim dokładnie jest nowoczesny inwestor, jeśli jesteś początkujący na rynku nieruchomości lub właśnie przed chwilą zdecydowałeś o zrobieniu kariery na miarę Daniela Siwca – ta książka jest tym wydaniem, które w pierwszej kolejności powinieneś przeczytać (ewentualnie zaraz po książce Roberta Kiyosakiego). W prosty, uporządkowany sposób, na wziętych z życia przykładach, wg zasady „od ogółu do szczegółu” prowadzi czytelnika od sposobów i korzyści płynących ze zmiany myślenia, poprzez wynajdywanie perełek, aż do negocjacji i rozliczania podatków. Pomoże ci utwierdzić się w przekonaniu, że inwestycje są świetnym sposobem na robienie majątku i wskaże najlepsze metody.

Jednym słowem – warto, przeczytać i mieć na swojej półce.

Karol(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 02-2020
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Opole
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
 2 albumy z czasów DDR  " BERLINER PANORAMA" wydanie 1987r  i "DDR" wydanie 1973r  z Opole, zobacz zdjęcie
2 albumy z czasów DDR " BERLINER PANORAMA" wydanie 1987r i "DDR" wydanie 1973r
35 zł
Sprzedam 2 nowe albumu w płóciennej oprawie z obwolutą oraz kartonowym portfelu. - album Berliner Panorama 160 fotosów czarno białych i kolorowych z opisami. Rok wydania 1987 - Album "DDR " 240 fotosów czarno białych i kolorowych z opisami j.angielskim,rosyjskim,hiszpańskim i niemieckim.Rok wydania 1973. Cena dot 1 egz. Możliwa wysyłka. Kontakt przez e-maila, SMS lub telefon.