Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Czesław Miłosz, Historia Literatury Polskiej z Kraków, zobacz zdjęcie
Czesław Miłosz, Historia Literatury Polskiej
10 zł
Czesław Miłosz, Historia Literatury Polskiej, stan idealny, możliwa przesyłka - koszt 10 zł
* Sprzedam "Kopiec Kościuszki i jego podłoże geologiczne" * z Kraków, zobacz zdjęcie
* Sprzedam "Kopiec Kościuszki i jego podłoże geologiczne" *
57 zł
Każdy, kto interesuje się Kopcem Kościuszki, znajdzie tu coś dla siebie – to udane połączenie historii z geologią. Po krótkim wstępie następuje bardzo ciekawy, bogato ilustrowany rozdział „Najkrótsza historia budowy i napraw Kopca Kościuszki”. Kolejny rozdział zawiera przegląd dotychczasowych badań geologicznych, a następny przedstawia budowę geologiczną podłoża Kopca Kościuszki, rozpoz ...
Świat w którym żyją zwierzęta z Kraków, zobacz zdjęcie
Świat w którym żyją zwierzęta
5 zł
Witam. Mam do sprzedania książkę Vitusa B. Droschera pt.: "Świat w którym żyją zwierzęta: Moje wyprawy na sześć kontynentów". Przełożyła Monika Auriga. Warszawa, Państwowy Instytut Wydawniczy, 2000. Wydanie pierwsze. Str. 375. Ilustracje czarno-białe i kolorowe. Okładka miękka. Cena: 5 zł.Zapraszam do kontaktu i zakupu. Mój adres e-mail: dorotkaef@wp.pl, nr tel. 669-305-616.
Sztuka Budowania Trwałych Związków z klientami z Kraków, zobacz zdjęcie
Sztuka Budowania Trwałych Związków z klientami
27 zł
Sztuka Budowania Trwałych Związków z klientami Jarmo R. Lehtinen , Kaj Storbacka Nowa dyscyplina zarządzania, znana na Zachodzie jako Customer Relationship Management (CRM), pojawiła się w odpowiedzi na powtarzające się sytuacje kryzysowe w relacjach firm z ich klientami. W myśl tej koncepcji motorem działania firmy są związki z klientem. Czynności firmy i proces kreowania wartości, w którym ...
sprzedam książki ekonomika, rysunek zawodowy, obróbka metali z Kraków, zobacz zdjęcie
sprzedam książki ekonomika, rysunek zawodowy, obróbka metali
1 zł
Sprzedam:Rysunek zawodowy dla szkół zasadniczych - cena 20 złObróbka metali z materiałoznawstwem - cena 20 złEkonomika podr. + ćw. - cena 15 zł za 1 cz. Controlling w zarządzaniu gminą - cena 30 zł Odbiór Kraków, miejsce do uzgodnienia. Kontakt przez formularz gumtree.
Maszyny elektryczne cz. 1 - Z. Bojarek z Kraków, zobacz zdjęcie
Maszyny elektryczne cz. 1 - Z. Bojarek
35 zł
Porządkuję swoją prywatną bibliotekę. Do sprzedania używany podręcznik : Maszyny elektryczne cz. 1. Autorstwa: Zygmunt Bojarek Możliwa wysyłka.
Sprzedam Psychologia orientacji i poradnictwa zawodowego J.Guichard, M. Huteau z Kraków, zobacz zdjęcie
Sprzedam Psychologia orientacji i poradnictwa zawodowego J.Guichard, M. Huteau
40 zł
Sprzedam książkę "Psychologia orientacji i poradnictwa zawodowego" Jeana Guicharda i Michela Huteau. Wydawnictwo Impuls 2005. Książka nowa. Odbiór osobisty w Krakowie.
Więcej ogłoszeń

"BLACKWATER. Powstanie najpotężniejszej armii najemnej świata" Jeremy Scahill  

100 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania30/08/2018
  • Lokalizacja

Wydawnictwo Dolnośląskie

okładka twarda, 504 strony

wymiary: 170x240 mm

Mroczna historia powstania najpotężniejszej armii zaciężnej, zatrudniającej i szkolącej tysiące żołnierzy, działającej w 9 krajach świata i wyposażonej w najnowocześniejszą broń. Ze względu na sensacyjne wątki czyta się ją jednym tchem. Jeszcze przed publikacją wzbudziła ogólnoświatową dyskusję o wpływie, jaki prywatne firmy najemnicze zyskały w ostatnich latach na politykę najbogatszych państw świata – a przez to i na historię ostatnich wojen.

Książka, wydana w 12 krajach, otrzymała przyznawaną co kilka lat nagrodę Polk Award. Bestseller „New York Timesa”. Tylko w Stanach Zjednoczonych sprzedano 120 000 egzemplarzy. Obecnie na jej podstawie powstaje film.